Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi igaz abból, amit Netanjahu...

Mi igaz abból, amit Netanjahu mondott?

Figyelt kérdés

Régebben láttam egy videót, amiben többek között Natanjahu tartott beszédet, és abban elmondta, hogy Izrael nagyon erős (pénzügyileg), és hogy ők felvásárolják Mannhattant, Lengyelországot, Magyarországot, és Romániát..

Ez a beszéd 2008-as volt. Mint felvásárlás a földeket érti.

Mutatott a videó készítője egy térképet is, amin be volt jelölve, hogy mely területeket vették már meg ezekben az országokban.

Ez a felvásárlàs folytatódott, folytatódik azóta is?

A jelenlegi földtörvény, amit az EU nagyon gátolt, az megvédelmezi a magyar földeket ebből a szempontból?


2014. jún. 11. 07:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Röhej, hogy az van leszólva és leszavazva, aki leírja a valóságot - persze, ronda egy dolog, hogy nem stimmel az összeesküvés elméletekkel.


Jó, persze, értem én, ego az egekbe - de be kéne látni, a legtöbb ország tojik ránk. Mi is fektetünk be külföldi országokban (Horvátország, ügyi?...), mi is hozzuk haza tőlük a pénzt - erről szól a világpiac. Észak-Koreába nem fektetnek külföldi ország, ott minden hazai - a nyomor, az éhezés, és a diktatúra is. Az aztán a jó világ, ügyi?...

2014. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Őszödi Ferenc ***** válasza:
0%

Csodálom Iránt, hogy ennyire türelmes. Hmm..

Mellesleg én támogatom, hogy adjunk el nekik mindent jó pénzért. Utána pedig egy tollvonással visszavesszük, mint Mátyás tette. Nem, nem az igazságos, hanem a Rákosi.

2014. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezt mar megprobaltuk. Egybol le is allt MINDEN kulfoldi befektetes egeszen addig, mig ki nem fizettuk a buntit.
2014. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon utalom azokat, akik igy lejaratjak Magyarorszagot. Kinalgatjak itt a termofoldet (ami Izraelnek is van amennyi kell nekik), a vizet (amit az izraeliek siman sotalanitanak a tengerbol, ha ESETLEG az eso nem lenne eleg nekik), rinyalnak a zsidoknak, hogy vegyenek mar eszre benunket, azok meg TENYLEG nem vesznek eszre minket. Olyanok vagytok, mint a furdos k., hogy aki jaj de szeretne megvedeni az artatlansagat, de nincs senki, aki el akarna azt venni.
2014. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!