Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is kitör (t) a...

EagleHUN kérdése:

Szerintetek is kitör (t) a harmadik világháború?

Figyelt kérdés

A világháborúkat kitörésükkor sosem nevezték világháborúnak, csak utólag, és az összes földrész és ország egyszerre sosem volt érintett!


Ennek meg volt a maga fejlődési menete, ahogy terjedt és egyre több ország lett érintett benne.


Vegyük sorra mi folyik most éppen:

-Irakban lázadók épp megdöntik a kreált demokráciát. Nemrégiben egy Bagdad melletti tömegpusztító fegyverek megsemmisítésével foglalkozó bázist is elfoglaltak ahol még volt 16db szarin gázzal töltött rakéta Szaddam idejéből. (Hogy 10 év miért nem volt elég a megsemmisítésre nem tudom.)


-Közben a kurdok is meg akarják alakítani Kurdisztánt. Ez Iránt, Irakot, Szíriát, de leginkább Törökországot fogja érinteni.


-Miközben még Szíriában is megy az öldöklés.


-Nincs nyugalom Afganisztánban, Libyában, Egyiptomban sem.


-Izrael megtámadta Gázát.


-Közben pedig széthullik Ukrajna, az Oroszok és Amerikaiak civódnak rajta. Ráadásul úgy néz ki az Amcsibarát Ukrán haderő lőtte le az utasszállítót, hogy tévedésből, vagy más okból. (Rá akarták kenni a lázadókra, vagy az orosz elnök Putyin is arrafelé repült?)


És még egy friss hír, nem tudom mennyire megalapozott:

[link]


De szerintem kezdhetünk aggódni. Pár hónap és behívót kaphatunk!



2014. júl. 18. 11:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az oszd meg és uralkodj elv senkinek sem ismerős? Minden forrongás mögött egy pénzesebb és erősebb külső hatalom áll... Ukrajnában a felforgatást konkrétan a nyugati hatalmak kezdték, amibe aztán beszálltak az oroszok is.
2014. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
50%
Hűű, micsoda forrásaid vannak, csak alátámasztani tudom hogy itt a világvége !!! Sőt, személyesen láttam is "Hej Sokoły"-t éneklő lengyel katonák százait ahogy Ukrajna felé szállították őket, egy feltrancsirozot Putyin-szalmabábut húzva maguk után. Amúgy meg szerintem használd ki a vakációt játssz háborúsdit a játékkonzolodon, az olyan reális tud lenni...
2014. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Kína kivételével az összes nagy- és háttérhatalomnak érdeke fűződik hozzá



de még nem jött el az ideje. Ha viszont Kína túlságosan meg akar tollasodni akkor várható lesz...

2014. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

# 13:

Nem hiszem, hogy Kína beszállna valaha is... Ők lennének a legnagyobb vesztesek.

2014. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A Közel-Keletnek semmi köze sincs egy 3. világháborúhoz. Régóta harcolnak azok, nem fogják abbahagyni 20 év múlva se.
2014. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Eljött a zsidó világuralom!
2014. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%
Milyen kar, elozo, hogy nincs igazad.
2014. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
17-es ezt most cinikusan/ironikusan értetted, vagy valóban "azoknak" drukkolsz?
2014. júl. 20. 20:57
 19/25 A kérdező kommentje:

Líbiában újrakezdődtek a harcok, az Amerikaiak kivonulnak, meg a többi szövetségesük is.


Szíriában győz az eredeti vezetés.


Ukrajnában már az amerikaiak is visszakozni szeretnének. Felhívták Putyint hogy segítsenek tárgyalóasztalhoz ültetni a "lázadókat" az illegitim Ukrán rezsimkormánnyal.


//Az USA újabb 3 háborút veszít el, mint ahogy az eddigieket is totál elveszítette.

2014. júl. 30. 22:14
 20/25 A kérdező kommentje:

Az Afgán hadseregnek (Az USA által támogatottról van szó) küldött amerikai fegyverek egy részének (jó részének) nyoma veszett.


[link]

2014. aug. 1. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!