Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyar szélsőjobbosok...

A magyar szélsőjobbosok meghatároznak tipikusan magyar rasszjegyeket?

Figyelt kérdés
Tehát tegyük fel egy szőke kék szemű magyar állampolgár az ő véleményük szerint nem lehet igazi magyar?
2014. aug. 23. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Igen, barna szem, -haj, kis orr és fül, majdnem mint egy ázsiai.
2014. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát elég szomorú. Én inkább maradok a bal oldalon.
2014. aug. 23. 22:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Sokat keveredett a népünk, főleg a városiak, de az ország bizonyos részein nagyon nagy az olyanok aránya, akik még hasonlítanak az eredeti honfoglalókra, pl. én. Egyébként az első válaszoló vagyok.
2014. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Tessék:


Tipikus magyar:

[link]


Tipikus nem magyar:

[link]


Tipikus "meg nem mondod hogy magyar-e vagy sem":

[link]

2014. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs.

A magyar nem olyan homogén.


Én például egyikre sem hasonlítok azok közül, akiket a 4. válaszoló belinkelt.

Skandináv típusú vagyok, szőke haj, kék szem , közel 190 cm magasság.

2014. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
A magyar egy befogadó nemzet, ha valaki tiszteli és megakarja ismerni ezt a kultúrát, akkor megnyílik előtte a világ.
2014. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Felesleges az ilyeneken agyalni, hiszen a magyar egy kevert nép. Olyan magyarokat, mint akik a honfoglaláskor éltek, már nem találsz.

Egy rövid kutatás után egyenlőre magyar, szlovák, székely, francia, lengyel, német ősökről tudok.

Amúgy barna a szemem, barna a hajam, a bőröm pedig fehér (bár most piszkosul le vagyok barnulva). Tehát hozom az átlag mai magyar kinézetet.

Szerintem fontosabb az, hogy valaki magyarnak érezze, vallja magát, mint az hogy hogyan néz ki.

2014. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó: mindegyik európai nép kevert nép. Én ezért vallok egyfajta "fehér-internacionalizmust", miszerint a fehér fajon belüli keveredés nem akkora baj, mivel már keveredtünk eleget... Nézz csak pl. az angolokra...
2014. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy lepontoztátok az első válaszomat az utolsómat meg fel XD

Holott az ideális magyar ember a barna hajú, s -szemű, kis fülekkel és orral. A szlávok nagyrésze is barna hajó meg szemű, de az orruk lehet nagyobb, meg a fülük is. Azért ez az ideál, mert ez a legjobb bizonyíték arra, hogy mások, s jobbak vagyunk a többinél.

2014. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem vagy te jobb senkinél... az ázsiai típusú emberek amúgy is csúnyák. :)
2014. aug. 24. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!