Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaországban tényleg...

Franciaországban tényleg akkora probléma a bevándorlás, vagy csak itthon színezik ki és túlozzák el?

Figyelt kérdés

Már olyanokat olvasok egyesektől, meg egyes hírportálokon, hogy a franciák már menekülnek Párizsból, lakhatatlan az egész, hatalmas bűnözés, senki sincs biztonságban, Marseille úgy néz ki, mintha lehányták volna, stb.


De egyik ismerősöm volt kint Franciaországban Párizsban, és ő nem tapasztalt ilyet...néger vagy algériai üzletemberek, tanárok, diplomaták, mentek a munkájukba, iskolában Algériából származó tanárnő tanította a gyerekeket, stb.


Most akkor mi az igazság? Anglia tudom, hogy katasztrófa, de Franciaországgal mi a helyzet? Hisz maga a fehér francia lakosság is növekszik, egyedülállóan Európában.

Tényleg katasztrófa a helyzet, vagy csak eltúlozzák?


Kinek milyen tapasztalata van? Én még nem jártam Franciaországban, ezért kérdezem. Pl Párizs? Vagy Marseille?


Párizs mennyire rossz?



2014. szept. 13. 21:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Strasbourgban èlek. Nem a migratioval van problêma hanem azzal hogy válogatas nélkül, mindenfèle képzettseg és sokszor nyelvet nem beszelô és megtanulni sem akaro, nem dolgozo, segelyen eloskodo(mar bocsánat a kifejezésért) emberek is jöhetnek. Na a rajuk koltott pénzt bőven lehetne másra fordítani.

Aki egyszer kimegy, az némi tapasztalatot is szerez, főleg ha van helyi ismerőse. Én 7 eve vagyok kint és érdekes meg a hiresen zarkozott elzasziak is elfogadtak nem utalnak azért mert magyar vagyok, tisztelnek MERT NEM BALHÈZOM. Egyébként dolgozom is, egy vállalatnal vagyok ügyvéd, a párom pedig cadre.

Merci pour votre attention...

2014. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

tegnap 23:22


Tényleg? Mennyi az esélye, hogy a következő választáson a szélsőséges bevándorlóellenes párt győz?

2014. szept. 14. 08:07
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

"Egyértelműen arra hegyezted ki a sztoridat, hogy néger banda volt."


Természetesen erre hegyezi.

Miért mondjon mást, amikor európai ember nem csinál ilyet, csak a koszos bantu?

2014. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

57% megint totál hülyét csinált magából:)

Egyébként ő beszél agymosásról meg ferdítésről, erre ő az aki minden ilyen kérdésnél okoskodik az embereknek.

Szánalmas, de nagyon.

2014. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
En Strasbourg-rol tudok nyilatkozni. 2010-ben es 2014-ben (iden) jartam ott, mindket alkalommal par hetet toltottem, nem turista szezonban. Rettenetes merteku a bevandorlas. Lehet hogy aki ott lakik, vagy gyakran jar oda, nem veszi eszre, de engem igy 4 ev kihagyas utan nagyon mellbevagott. 2010-ben elvetve lehetett latni egy-egy negert, arabot pedig mutatoba se. Iden alig lattam feher embert; rengeteg az arab es az afrikai, lebzselnek az utcan, tiz lepesenkent probalnak lehuzni minden felevel, vizelnek az utca kozepen. Lingolsheim es kornyeke tiszta arab negyed; Montagne Verte-tol kifele nem is latsz feher embert, algeriai zaszlok kiakasztva, arab falfirkak. Kosz, szemet, kiegett lakasok. Es ez nem Parizs vagy Marseille, hanem Strasbourg, az europai kultura es keresztenyseg egykori fellegvara.
2014. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

"Tényleg? Mennyi az esélye, hogy a következő választáson a szélsőséges bevándorlóellenes párt győz?"


Hát a franciák nem fogják még egyszer ilyen bevándorláspolitika mellett megválasztani a jelenlegi kormányzatot. Ennyire ők sem lehetnek buták.

2014. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
15-ös: Ott a pont!! A Strasbourg-ból írt válaszoló vagyok, arról pedig ne is beszéljünk, hogya most 16 éves unokahúgom is itt járta városban idén nyár legelején a kéttanyelvűs osztályával, a város széli Premiere Classe-ban majdnem megerőszakolták az egyik kislányt...Érdekes, a kultúrált bevándorlókkal nincs semmi baj.
2014. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó eset Hautepierre-ben történt...
2014. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!