Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek hanyatlik a...

Szerintetek hanyatlik a Nyugat vagy nem?

Figyelt kérdés
Egymásnak ellentmondó véleményeket hallottam eddig. Nektek mi a véleményetek és mi alapján gondoljátok?

2014. dec. 7. 21:14
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Egy betanított munkáért pl:rizstermesztés,gyártósori munka miért kellene fél milliót fizetni?


Kínába is megfizetik rendesen a mérnököket, közgazdászokat, orvosokat, magasan képzett szakembereket.


Én jártam Kínában, nem olyan , mint amilyennek leírod.

Bődületes mennyiségű pénzt nyomnak az infrastruktúrába.


A vasútfejlesztés pedig nagyon fontos, növeli a társadalom mobilitását.

Nem mindegy, hogy Pécsről 3 óra alatt vagy 45 perc alatt érsz Budapestre.

2014. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
*Kínában
2014. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
37%
Ja,csak Magyarországon kicsit kevesebben laknak,mint ott:d
2014. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Kínában azért az *átlag*fizetések pár év alatt megduplázódtak. De még így se festett valami jól az ország, szüleim nemrég voltak ott. Az érem másik oldala, hogy az EU most is a világ legnagyobb gazdasága. A második pedig az USA. Kína utánuk jön messze lemaradva. Az újra kedvenc megszállóink, az oroszok sehol nincsenek, a nagy EU tagországok külön-külön is megelőzik.
2014. dec. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!