Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért ne nyilváníthatná...

Miért ne nyilváníthatná Magyarország Goodfriendet persona non grata-nak? Vádaskodik, valótlanságot állít, beavatkozik a belügyekbe, nyugtalanságos szit!

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 20:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%
Te is állítottál valamit, most meg terelsz, objektív szemlélőként ez szúrja a szememet.
2015. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%

# 5


A "szít" pedig hosszú í!

2015. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként írj már egy forrást kedves kérdező, ahol az említett úriember vádaskodott, vagy valótlanságot állított!


Mert eddig nagyon úgy tűnik, hogy ilyen dolgot nem csinált.

2015. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
72%
Akkor pedig minimum, hogy egy linket beteszel ide, hogy pontosan mi miatt is van-e ez a kérdés.
2015. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
58%

"Vádaskodik, valótlanságot állít, beavatkozik a belügyekbe, nyugtalanságos szit!"


Ebből minimum kettő a kérdezőre (is) igaz, plusz pocsék a helyesírása. Szerintem ő is mehet persona non grata-nak :-D

2015. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
58%
Takarodjál innen, mocskos fidesznyik kérdező! Az nem az ország belügye hogy kormányzati eszközökkel a nép elleni bűncselekményeket követnek el!!! De fossál csak, mert bukni fogtok.
2015. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

#12!


Igazad van, a "szít" hosszú í-t tartalmaz. Köszönöm a figyelmeztetésedet! És bocsi a hiáért.

2015. jan. 21. 22:11
 18/30 A kérdező kommentje:

Kedves #16!


Köszönöm a válaszodat. Megértettem. Sőt értem azt is, ami benned dúl. Ami miatt el akarsz zavarni innen? Szóval meg akarod vonni tőlem a szabad véleménynyílvánitás alkotmányos jogát? Legalábbis itt ezen a portálon. Én ugyan elhallgathatok, de attól még nem biztos, hogy mi (fidesznyikok, ahogyan te fogalmazol, akikhez egyébként jómagam nem tartozok!) bukni fogunk. A stílusod, a szóhasználatod pedig egyenesen elbűvölő! Mondd, ez az a maximum, ami kitelik tőled! Vagy van még ennél különb is? De hadd biztassalak, csak így tovább, mert bizonyos pártok színeiben ezzel a stílussal még sokra viheted! Üdv neked! Ne zavarjon, hogy nem vagyunk egy véleményen! Alukálj jól!

2015. jan. 21. 22:29
 19/30 A kérdező kommentje:

Még valami, kedves #16!


Érdekelne engem, hogy a jelenlegi kormányunk ún. "kormányzati eszközökkel" milyen "nép elleni bűncslekményeket" követ el. Lennél szíves felsorolni egy párat közülük, hadd tudjam én is? Nagyon megköszönném a tájékoztatásodat! Mert az soha nem árt senkinek, ha egy kis világosság feldereng az egyébként sötét agytekervényeiben!


Ismételten üdv neked, és jó éjt!

2015. jan. 21. 22:55
 20/30 anonim ***** válasza:

"Érdekelne engem, hogy a jelenlegi kormányunk ún. "kormányzati eszközökkel" milyen "nép elleni bűncslekményeket" követ el. Lennél szíves felsorolni egy párat közülük, hadd tudjam én is?"


Hogyne, kisköcsög. Először is ellopták a magánnyugdíjpéntári befizetéseket. Aztán kiforgatták a trafikosokat, mert kellettek a trafikok a fidernyákoknak, akinek nem jutott, azt földdel kárpótolták. Ángyán Józsi neve mond valamit? Az arcáról leégett a bőr, mert egy becsületes pali. Az összes független intézményt fideszesítették ami csak létezett. Már a NAV meg az alkotmánybíróság a Fidesznek táncol. Most a felsőoktatásba teszik épp a pártkatonákat. Esztergomot rombadöntő figura a BGF-en kancellárkodik. Ezek mind olyan bűncselekmények, amire csak a politikai korrupció ad lehetőséget, akik pedig használják azok kormányzati bűnözők. És ezek csak a nagyobbak. És most takarodj.

2015. jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!