Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért ne nyilváníthatná...

Miért ne nyilváníthatná Magyarország Goodfriendet persona non grata-nak? Vádaskodik, valótlanságot állít, beavatkozik a belügyekbe, nyugtalanságos szit!

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 20:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
11%
Teljesen igazad van! és még azt sem mondta, hogy OV szép ember. Máglyára vele!!!!!!
2015. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
23%
A problema az hogy Goodfriend semmi ilyesmit nem csinalt.
2015. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

A #16 és a #20 ugyanazon személyt képviselő Tisztelt Hozzászólónak!


Tisztelt Uram!


Azért szólítom így, mert elvégre egy "kisköcsög" nem tegezhet és nem szólíthat másként egy annyira tájékozott, és a mai magyar valóságot olyannyira tisztán látó és értő személyt, mint amilyen Ön. Ön valóban tiszteletet érdemel, és én ezt igyekszem meg is adni. Mert a kimondottan nekem szánt mondatai igazán figyelemre méltóak, számomra egyúttal nagyon is tanulságosak. Ön elismerést érdemel, és ezt tőlem itt most meg is kapja. Mégpedig azért, mert Ön kiválóan, magas szinten elsajátította, teljes egészében magáévá tette mindazt, amit tárgyilagos tájékoztatásként a magukat baloldalinak nevező pártok az őket támogató és visszhangzó média segítségével nap mint nap közvetítenek felénk. Ön ezektől nem csak a gyakran hangoztatott kijelentéseket, mondatokat, szólamokat vette át, hanem a sajátos szóhasználatot, magát az egész stílust is a sajátjává tette. S ez már valóban nem kis teljesítmény, amiért Ön minden dicséretet megérdemel! Valamelyik párt vagy médium igazán megkínálhatná Önt érdemei elismeréseként és tehetségének társadalmi hsznosítása céljából valamilyen jól pozicionált beosztással.


Ebben a nagyon szép sikertörténetben azonban mégis kerül némi gubanc. Ami nem más, mint az, hogy a baloldali (valójában álbaloldali) pártok meg az ő médiájuk nagyon súlyos Orbán-, illetve Fidesz-fóbiában szenvednek. És nagyon is sajnálatos módon ez a fóbia ragályos, a csak bizonyos tévécsatornákat néző, némely pártok szemléletét, állításait kritikátlanul elfogadó személyek nagyon könnyen megfertőződnek vele.


Tisztelt Uram! Én dehogyis merném azt állítani, hogy Önnek ilyen vagy olyan fóbiája van. De akármennyire is "kisköcsög" vagyok, azért merészkednék egy szerény tanácsot adni. Nem sértésnek szánom, de én az Ön helyében mielőbb felkeresnék egy pszichiátert. Csupán azért, hogy tisztában legyek önmagammal.


Amint viszont látja, jómagam még itt vagyok. És hiába kaptam Öntől a kategórikus felszólítást, hogy takarodjk innen, nem teszem. Önt viszot én el nem kergetném, maradjon csak, el ne menjen! Sőt nagyon is sajnálnám, ha megtenné! Mert mindaz, amit ír és ahogyan írja, történelmi jellegú tanulmányozásra érdemes és értékes tényanyag.


Vigyázzon hát az Úr önmagára, fizikai és lelki egészségére egyaránt!


Üdvözlettel,


a "Kisköcsög"

2015. jan. 22. 18:05
 24/30 anonim ***** válasza:

# 23/23 Időpont ma 18:05


Én ugyan nem vagyok #16-os kolléga, de annyit azért hozzátennék, hogy a fidesz, és a fidesz médiája pedig kóros Gyurcsányfóbiában szenved...


Emellett, pedig megkérném, tiszteljen meg engem, hogy reagál azért a #20-as válaszra nekem, kíváncsi vagyok a véleményére.

2015. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

# 23


Remélem jól megfizetik ezt a munkát a pártközpontban, mert nagyon stresszes lehet.

Remélem ezért a szép válaszért te lehetsz a hét dolgozója a századvégnél!


További sikereket kívánok, éljen a Párt!


:-)

2015. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Kedves #24!


A #20-asban olvasható "bűnlajstrom" merő hazugságtömeg, amit a nagyvolumenű szavak használata meg a médiában történő szüntelen sulykolása sem tesz igazzá. Az ilyen "bűnök" folytonos hangoztatása tulajdonképpen nem más, mint a többszörösen bukott és egyre inkább szétmálló magyarországi liberális álbaloldal acsarkodó próbálkozása a hatalomba történő visszakapaszkodásra. A Mindenható mentsen meg bennünket, az országot attól, hogy visszatérjenek.


Nos, ez a személyes véleményem, és most jöhet a nyílzápor. Állok elébe!

2015. jan. 22. 18:42
 27/30 anonim ***** válasza:

# 26/26 Időpont ma 18:42


Ez nem személyes vélemény, hanem pártpropaganda CTRL-C, CTRL-V.


További naracsködös, gondolkodásmentes jövőt! Az már legalább megy neked.

2015. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
öööö, tolmácsot kérek..
2015. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Kedves #27!


képzeld el, hogy amit a #26-ban leírtam, elmondtam, az igenis a személyes véleményem!!! Engem semmiféle pártpropaganda nem befolyásol, még a Fideszé sem (amely pártnak egyébként siralmasan gyenge a pártpropagandája!), a véleményemet kizárólag a kézzelfogható tények megfigyelésére és értelmezésére építem. Ebben az egy vonatkozásban Lenin követője vagyok, aki azt mondta, hogy a pártokat nem aszerint kell megítélni, hogy mit mondanak, hanem annak alapján, hogy mit tesznek!


Egyébként nagyon sajnálom, hogy a feltett kérdésem kapcsán nagyon is nem kívánatos személyeskedés alakult ki, amelybe sajnálatos módon hagytam magamat is belerángatni.


Az eredeti kérdésemre viszont egyik hozzászólótól sem kaptam választ! Azt viszont megtudtam, hogy az immár mentelmi joga mögött meglapuló Goodfriendnek itt kis hazánkban nagyon sok good friend-je van. Akiknek talán nem ártana esetleg egy kicsit elgondolkodniuk azon, hogy mi jót tett nekünk Amerika a történelem során, és mi jót köszönhetünk neki jelenleg.


Ezzel a magam részéről ezt a bizonyos a "persona non grata" témát lezártnak tekintem, további válaszokra már nem reagálok.


Üdv mindnyájatoknak!

2015. jan. 24. 12:59
 30/30 anonim ***** válasza:
Goodfriend robbantotta ki a szíriai polgárháborút, mikor damaszkuszi nagykövet volt.
2016. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!