Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg ennyire rossz a...

Tényleg ennyire rossz a helyzet Szerbiában?

Figyelt kérdés
Találtam egy blogot. Csak két cikket találtam a blogban. Állítólag egy 15 éves lány írja (akit érdekel annak elküldöm a blogot)akit meglehetősen zavar az országa rossz helyzete. Tényleg ennyire rossz ott? 17/L

2015. ápr. 5. 17:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Minél délebbre mész annál rosszabb. Vajdaság még olyan, mint Magyarország a 90-es években, lent a macedón határ felé meg Koszovóban meg közel-keleti állapotok vannak.
2015. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez általánosságban kb. mindenhol elmondható a bolygón, minél délebbre mész annál rosszabb az életszínvonal és az emberi jogokat is kevésbé veszik figyelembe(kivétel talán egyedül Ausztrália).
2015. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként nekem jöhet üziben a link.
2015. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A legnagyobb gond az,hogy itt nem nagyon van jövő...nagy a munkanélküliség,drágák a dolgok,kevés a fizetés,lemaradott az ország másikakhoz képest ...átlagban így van,de ez nem csak Szerbiában van,máshol is..

Pluszban azért elmondható,hogy a törvények,a hozzáállás sem igazán normálisak...ha hívod a mentősöket,akkor rákérdeznek,hogy milyen idős a személy,ha nagyon idős,akkor vagy ki sem hajlandók menni,vagy kimásznak 1 óra múlva(saját tapasztalat,hogy autóval 5 percre volt a mentőállomás,ők meg 1 óra alatt értek ki,úgy,hogy nem 1x lettek hívva...),az orvosi ellátás is ramaty,persze,ha privátul mész,akkor talán jobban rád figyelnek.Talán..itt is fontos a kor,és sajnos ez is saját tapasztalat.

De olyat is hallottam már,hogy még téged büntetnek meg azért,hogyha betörnek hozzád,és megpróbálod megvédeni magad.Mármint,ha elkapod a betörőt,és esetleg kárt teszel benne...mert ugye magadat véded,de magyarázhatod a törvénynek.

/engem is érdekelne a link/

2015. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Aki tud vagy akar az mesélhet még az országról. Érdekelnek az ilyen dolgok. :) üzenetben elküldtem a linket de ide is kirakom :)


[link]

2015. ápr. 5. 20:08
 6/20 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg.
2015. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem is gondoltam volna, hogy Magyarországnál van rosszabb hely Európában, úgy látszik tévedtem.:D
2015. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én is csodálkozom. Remélem írni fog még mert érdekel :)
2015. ápr. 5. 20:26
 9/20 anonim ***** válasza:
Pluszban nem EU-s ország,ez már magában nagyon nagy szívás...ezért is drágább nagyon sok dolog.
2015. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azt hiszem írok neki,hogy megtetszett a blog és nyugodtan írjon. Miért előny EU-s országnak lenni?
2015. ápr. 5. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!