Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Hitlerről?

Mi a véleményetek Hitlerről?

Figyelt kérdés

Mindamellett, h elítélem a mindenki álltal ismert dolgok miatt, azért én egyre pozitívabban értékelem őt (nem vagyok neonáci, fasiszta, stb )

Gondoljatok bele a béka hátsója alól egy világbirodalmat épített ki, kevesebb mint 10 év alatt. Amikorr ő volt a kancellár, a Führer, iszonyatosan fejlődött a gazdaság, ami szintén nagyon mélyen volt, bár ebben nagy szereppe volt a fegyverkezésnek.

Abban az időben olyan fegyelem volt, h a bűnözés erősen lecsökkent.

És végülis abban mi kivetni való van, hogy Németországot a németeknek akarta "fenntartani"?



2015. jún. 8. 16:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 Rubicon87 ***** válasza:
43%
Tudod az első bekezdés után feladtam, nem kell végigolvasni a hülyeséged mivel csak ugyan azt a kétszínű dumát nyomod. Elmenekült mert gyáva. Elmenekült mert nincsenek érvei csak a szokásos demagóg duma. Amit ti képviseltek azt nem lehet bizonyítani. Ti azt mondjátok egyes emberek kevesebbet érnek mint mások, csak a származásuk, vallásuk miatt. A rendszer amit éltettek már rég megbukott, ismerjük azt amit tettek röpke 12 év alatt. És még mindig vannak ilyen agyalágyúltak mint ti akik próbáljátok meggyőzni a normális embereket hogy a nácizmus milyen szipi-szupi jó dolog. Ha nem megy, akkor jön a szokásos forgatókönyv, zsidó vagy, antimagyar vagy stb. Ja igen, mert neki nem ez az élete, aha mintha másnak ez lenne. Szánalmas. Igazából mind a ketten undorítóak vagyok, és iszonyat ostobák. A felsőbbrendű emberek ugye.
2015. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
65%

"Tudod az első bekezdés után feladtam, nem kell végigolvasni a hülyeséged mivel csak ugyan azt a kétszínű dumát nyomod."


Szóval el sem olvastad de tudod miről írtam?

Kétszínű duma?

Szerintem az a kétszínű, hogy amit ti csináltok, emberi jogokról, erkölcsről papoltok de mégis csak egy nép tragédiáját gyászoljátok.


"Amit ti képviseltek azt nem lehet bizonyítani."


Kár, hogy pont ezt csináltuk az előző majd száz kommentben. Érdekes, hogy tőled egy bizonyítékot sem láttam, pusztán gyűlölködést, ócsárlást, szókiforgatást.


"Ha nem megy, akkor jön a szokásos forgatókönyv, zsidó vagy, antimagyar vagy stb."


Én nem mondtam ilyet rád soha. Viszont te lerasszistáztál, náciztál, fasisztáztál bennünket.


"Ti azt mondjátok egyes emberek kevesebbet érnek mint mások, csak a származásuk, vallásuk miatt."


Ez nem igaz! Én ilyet SOHA, (ismétlem SOHA) nem mondtam!

Isten szemében minden ember egyenlő.


"Igazából mind a ketten undorítóak vagyok, és iszonyat ostobák. A felsőbbrendű emberek ugye."


Miért lennénk felsőbbrendűek?

Habár a te kommentjeidet elnézve tőled biztos azok vagyunk. (na jó, ez egy kicsit tényleg durva volt).



És kérlek kedves Rubicon, hogy máskor ha nem értesz egyet velem (ami nyilván nem baj) akkor normális érvekkel, emberséges beszéddel, ócsárlás, szókiforgatás, nem létező dolgok odamondogatása nélkül válaszolj rá. És attól, hogy nem értesz velem egyet ez még nem ok, hogy kígyót-békát kitalálj rólam.


Üdv,

Rasztás Dzsimi

2015. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 Rubicon87 ***** válasza:
39%

"Szerintem az a kétszínű, hogy amit ti csináltok, emberi jogokról, erkölcsről papoltok de mégis csak egy nép tragédiáját gyászoljátok. "


Na ez az, mondtam hogy ostoba vagy. Honnan szedsz ilyen hülyeségeket? Ez a kérdés a te nagy vezéredről szól ezért vele kapcsolatban kell válaszolni. Senki nem mondta hogy Sztálin olyan hú de jó fiú volt. Feltudod végre fogni?


"Kár, hogy pont ezt csináltuk az előző majd száz kommentben. Érdekes, hogy tőled egy bizonyítékot sem láttam, pusztán gyűlölködést, ócsárlást, szókiforgatást. "


Bizonyítékot nem láttam, gyűlölködést viszont igen. Persze ha neked a sok antiszemita szenny bizonyíték akkor megértelek. Egyik nép sem felsőbbrendűbb a másiknál. Nehéz ezt megemészteni mi? Gondolom majd mindjárt linkelsz pár "objektív" náci orvosi kutatást mint érvet. Nevetséges.


"Én nem mondtam ilyet rád soha. Viszont te lerasszistáztál, náciztál, fasisztáztál bennünket. "


Mivel szidjátok a zsidókat mert zsidók, és próbáljátok őket beállítani valami förtelmes népnek szerintem ez pont találó kifejezés. De látom az emlékezeted nem valami jó, talán olvasd vissza a kommenteiteket. Tudod azt a majd százat amit tele raktatok "bizonyítékokkal".


"

Ez nem igaz! Én ilyet SOHA, (ismétlem SOHA) nem mondtam!

Isten szemében minden ember egyenlő. "


Persze, persze, de a zsidók azért csak zsidók ugyebár, hisz az ószövetség is megmondja?


"Miért lennénk felsőbbrendűek?

Habár a te kommentjeidet elnézve tőled biztos azok vagyunk. (na jó, ez egy kicsit tényleg durva volt). "


Attól hogy nem mondtad érződik.


"

És kérlek kedves Rubicon, hogy máskor ha nem értesz egyet velem (ami nyilván nem baj) akkor normális érvekkel, emberséges beszéddel, ócsárlás, szókiforgatás, nem létező dolgok odamondogatása nélkül válaszolj rá. És attól, hogy nem értesz velem egyet ez még nem ok, hogy kígyót-békát kitalálj rólam.

"


Nagyszerű, én pedig megkérlek hogy legközelebb a kérdéshez kapcsolódóan válaszolj, az olyan "érveket" pedig hogy de hát voltak mások is akik csinálták, na meg Gulág így úgy kerüld el, mivel ez nem Hitlerhez tartozik.

Na meg ha forrásokat adsz, kerüld a Metapédiát, wikipédiát. Olvass egy kis történelmet, visszaemlékezést. Néz utána mit jelent a Totalitárius diktatúra. Ha ezek megvannak gondold át hogy újra akarod e éltetni ezt a véreskezű szarjankót.

2015. jún. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:
59%

Hogy nem fogod végre fel az agyaddal, hogy nincs felsőbbrendű nép, nincs kiválasztott nép.

MINDENKI EGYENLŐ!

Miért olyan nehéz ezt felfogni?


Mivel ez a fajta vitatkozás számomra túl primitív és alacsonyrendű, ezért most nem fogom százegyedszerre is ugyanzt elmondani. Miért nem lehet értelmesen érvelni, mint pl. nnedudgi.


Ahogy látom neked hiába mutatnánk, mondanánk, írnánk, bizonyítanánk bármit is, falra hányt borsó lenne.


Érdekes, hogy még te is beismerted, hogy el se olvastad amit írtam, de mégis osztod itt az észt, hogy én milyen vagyok, miket mondok.


Azt hiszem a magadfajtákra van egy jelző, kielemzés. Ezzel a fajta viselkedéssel több kutatás is készült (nem náci).

[link]

2015. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:
0%

És kedves Rubicon szeretném megköszönni, hogy az ilyen gyűlölködő, szókifordítós, durva beszédstílussal elzavartad az 51%-os válaszolót, kérdezőt és egyéb válaszolókat is (lehet, hogy a kérdező már 2-3 oldala nem is követi a válaszokat).


De figyelmeztetlek, hogy engem nem tudsz ilyen könnyen elintézni, én már sajnos túlságosan is hozzászoktam az ilyen magadfajta sihederek prasnya beszédstílusához.

2015. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 Rubicon87 ***** válasza:
0%

" ma 11:35"


hogy oda ne rohanjak, egy magadfajta majomnak túl primitív egy ilyen "vita"? Itt nincs vita, egyszerűen véded Hitlert. És felhozol olyan perdöntő érveket mint például egy Szovjetúnió térkép linkelve amin be vannak jelölve a gulágok. Persze az hogy hogy is jön ehhez a témához nem derül ki. Ezen kívül nyomatsz egy kis holokauszt tagadást, mert ez is szintén olyan ki*****ott nagy érv Hitler mellett. Ezt pedig megspékeled azzal a képmutató kijelentéseddel hogy szerinted minden ember egyenlő, de persze azért amit Hitler tett az tök szipi-szupi. Hogy ezek után nem akarsz vitázni? Hát ezzel most tényleg összetörted a szívem.


"Érdekes, hogy még te is beismerted, hogy el se olvastad amit írtam, de mégis osztod itt az észt, hogy én milyen vagyok, miket mondok. "


miért is kellene elolvasni? Hisz nem a témába vág, a hozzászólásaid fele még csak nem is a kérdésről szól, hanem hogy mások milyen népirtásokat csináltak, egyszerűen csak terelsz mivel ezek nem a kérdéshez tartoznak. Mintha az ilyen beböfögéseid változtatnának valamit is a tényen. Persze vannak ilyen önáltató majmok mint te akik különbséget tesznek népirtások között. Na meg érdekes hogy más népirtásokat miért nem tagadsz olyan vehemensen. Ja hogy ott nem zsidók voltak a fő áldozatok. Aha, így már világos.


Na mi van doktor bácsi, már diagnózisokat is felállítasz. És megint a wikipédia, persze a proliknak ez elég de ez most mind1. Kösz nincs semmi belső szorongásom, Egyszerűen kicsit unalmas hogy a söpredék mint te, a metapédia és hasonlókkal akarnak valamit is bizonyítani, na meg megadják forrásnak a mein kampf-o. Jézus Isten, és ezt ráadásul a legnagyobb komolysággal csináljátok. Ezek lennének az új információk ugye bár.


"ma 12:19"


látom csak meggondoltad magad, én nem mondom hogy hozzászoktam a fajtádhoz, mert nem akarok hozzá szokni a hülyeséghez. Szóval jöhetnek a tények méghozzá nagybetűvel. Nem kell több terelés.

2015. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el az előző 95 kommentet és utána beszélgethetünk, ok?
2015. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 Rubicon87 ***** válasza:
0%

"ma 22:36"


mondj egy érvet ami a kérdéshez kapcsolódik és nem terelsz. Na ezután lehet beszélgetni.

2015. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
59%
Ember, te aludtál eddig?
2015. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy az én véleményem, hogy szépen tudott festeni:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!