Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Hitlerről?

Mi a véleményetek Hitlerről?

Figyelt kérdés

Mindamellett, h elítélem a mindenki álltal ismert dolgok miatt, azért én egyre pozitívabban értékelem őt (nem vagyok neonáci, fasiszta, stb )

Gondoljatok bele a béka hátsója alól egy világbirodalmat épített ki, kevesebb mint 10 év alatt. Amikorr ő volt a kancellár, a Führer, iszonyatosan fejlődött a gazdaság, ami szintén nagyon mélyen volt, bár ebben nagy szereppe volt a fegyverkezésnek.

Abban az időben olyan fegyelem volt, h a bűnözés erősen lecsökkent.

És végülis abban mi kivetni való van, hogy Németországot a németeknek akarta "fenntartani"?



2015. jún. 8. 16:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
0%

Tehát, kedves Kérdezõ voltaképp arra vagy kíváncsi, hogyan lehetne az õrült tömeggyilkos gazember(eke)t szerecsenmosdatni?


( Tömeg: 70 millió, a világ különbözõ népeibõl, jelentõs részük ártatlan civil, de a katonák halála is ÉRTELMETLEN, CÉLTALAN volt. )


Elárulom:


Nem csak azzal a hazugság-es gyûlölködésáradattal nem, amit # 18 ma 14:52 írt, hanem


SEHOGY.

2015. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 A kérdező kommentje:

engem pusztán érdekel a mások véleménye erről...

az h egyetértek egy-két válaszoloval az ne legyen már baj...

nem tudom végig olvastad-e a válaszokat, de (legalábbis én) többször leirtam h a háborús tenykedese ELLENÉRE milyen pozitív tettei voltak. és azért voltak azok is, csak sajnos sok a butított ember akik ezt nem látják...

Sztálinrol most konkrétan semmi jót nem tudok mondani (max h utálta a románokat :D) de ez nem jelenti azt h nem is voltak, bár a kommunizmus úgy ahogy van baromság...

2015. jún. 9. 21:17
 23/105 anonim ***** válasza:
59%

Iszonyatosan kíváncsi vagyok, hogy miben nyilvánul meg a gyűlölködésem, mikor egyszerű tényeket közöltem, higgadtan.


Habár ez tipikus liberalista reakció (persze ettől eltekintve még lehet, hogy nem tartod magad annak). Tényekre, a problémával való szembesítésre a válasz csak annyi, hogy gyűlölködsz, gyűlöletbeszéd, tudatlan vagy, mindezeket bármiféle értékelhető információ nélkül, mint egy beakadt magnó nyomjátok.

2015. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 anonim ***** válasza:
62%

@nneddudgi


Most látom, hogy te írtad a #17-es választ is. Ebben az esetben köszönöm szépen, nincs több kérdésem. :D

2015. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 Rubicon87 ***** válasza:
61%

"ma 14:52"


Senki sem beszél arról hogy egyoldalú a szöveged.


Senki sem beszél arról hogy egy pár perces youtubos videóval nem lehet megmagyarázni az adott kor történelmét.


Senki sem beszél arról hogy a nácik a háborúra építették fel a gazdaságukat az ideológiájukat.


Senki sem beszél arról hogy a hatalomra kerülése után rögtön megkezdődött a "munkássága"


senki sem beszél arról, hogy saját magát, és a népét felsőbbrendűnek hirdette


Senki sem beszél a megsemmisítő táborokról


arról meg különösen nem hogy a magyarok is végignézték ahogy elmennek azok a bizonyos vonatok.


Ezekről miért nem beszél senki??? Isteníteni egy diktátort, akár ezt vagy akár egy másik senkiházit nagyon menő dolog lett ma Magyarországon. A magasba emelni egy totalitárius rezsimet és példaként tekinteni rá az persze megy. Ilyenkor hol van az emberek esze?

2015. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 A kérdező kommentje:
#25 nekem, 21.századi magyarnak miért legyen bűntudatom a holokausztért, ami 70 éve volt???
2015. jún. 9. 23:55
 27/105 Rubicon87 ***** válasza:
61%
Nem bűntudatról beszélek hanem szembe nézésről, az állandó ártatlan Magyarország mantráról.
2015. jún. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 A kérdező kommentje:

de ha már szembe néznénk ezzel, akkor már legyen is bűntudatunk, mi?

ennyi erővel kedves magyar testvérek nézzümnk szembe azzal, h a 9-10.századba fél Európát feldúltuk, csomó mindenkit megöltünk, bla bla

Persze, nem túl emberi másokat elszállítani, megölni, de

1. megtörtént, lezajlott 70 éve, már alig élnek közülük

2. valami alapja azért csak volt a deportálásnak erdetileg, mégha esetleg túl is lőttek a célon

2015. jún. 10. 00:08
 29/105 Rubicon87 ***** válasza:
71%

"ma 00:08"


és meg is jött a válasz amire számítottam tőled. Elég szomorú, de egyébként vicces is a maga módján. Mindig jönnek az emberek ezzel a 70 év dumával. Ilyenkor az az egyszerű képlet áll fent, hogy Trianon pedig 95 éve volt, szóval nyugodtan belehet fogni a pofánkat és elbontani az emlékműveket egytől egyig. Persze ez mindig az "az más" kategóriába esik. Mit tegyünk ha tele van a kicsi bolygónk kétszínű emberekkel. Egyébként nem volt egy nagy lista amit írtam, de valami furcsa oknál fogva ezt az egyet ragadtad ki belőle. Ez elég sokat mondó. Szóval most jól figyelj. Szembenézés. Gondolkodj el rajta, emésztgesd.

2015. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 Rubicon87 ***** válasza:
88%

"ma 00:08"


És igen volt alapja. az emberi hülyeség, gerinctelenség, bűnbak keresés... stb és lehetne sorolni. Csak akiknek megvoltak ezek a kis jellemhibái nem a vonaton ültek, hanem ők csukták az ajtót.

2015. jún. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!