Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Hitlerről?

Mi a véleményetek Hitlerről?

Figyelt kérdés

Mindamellett, h elítélem a mindenki álltal ismert dolgok miatt, azért én egyre pozitívabban értékelem őt (nem vagyok neonáci, fasiszta, stb )

Gondoljatok bele a béka hátsója alól egy világbirodalmat épített ki, kevesebb mint 10 év alatt. Amikorr ő volt a kancellár, a Führer, iszonyatosan fejlődött a gazdaság, ami szintén nagyon mélyen volt, bár ebben nagy szereppe volt a fegyverkezésnek.

Abban az időben olyan fegyelem volt, h a bűnözés erősen lecsökkent.

És végülis abban mi kivetni való van, hogy Németországot a németeknek akarta "fenntartani"?



2015. jún. 8. 16:01
 51/105 anonim ***** válasza:
Illetve szerintem egy ilyen jó lehetett volna
2015. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
Tudjátok: "a történelmet a győztesek írják"!
2015. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 Rubicon87 ***** válasza:
10%
jajj, fiúk, ti tényleg nem értitek? ezzel a sz***ral legitimálta a hatalmát, ha nem lett volna háború, felsőbbrendű nép stb akkor nem maradtak volna meg a hatalomban
2015. jún. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 anonim ***** válasza:
69%
Rubicon, inkább menj vissza olvasgatni a butuska újságodat. Sok cikket át kell még rágnod, mielőtt érdemben hozzá tudnál szólni bármilyen olyan témához, amiben érintve van a nemzetközi zsidóság.
2015. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 A kérdező kommentje:
Rubicon te mennyire ostoba vagy komolyan...
2015. jún. 16. 20:51
 56/105 Rubicon87 ***** válasza:
76%
aha, szóval tényleg nem értitek. Ha ennyire ostobák vagytok akkor miért kell nyomni az ilyen demagóg dumákat?
2015. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 Rubicon87 ***** válasza:
64%

" tegnap 20:48"


ha neked az butuska újság az csak a te szegénységi bizonyítványod.

2015. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem inkább az nyomatja a demagóg dumákat, aki még mindig elhiszi, hogy Japánra jogosan volt atombomba dobva, a szovjetek voltak a felszabadítók a gonosz németek alól, csak kizárólag a központi hatalmaknak voltak koncentrációs táborai, elsiklik a szövetségesek bűnei felett, a holokausztot tartja a legnagyobb tragédiának, csilliárdos kártérítést követel azon zsidóknak is kiknek dédszülei több ezer mérföldről bámulták a II vh eseményeit stb. stb.


Inkább olvasgass egy kicsit a koncentrációs táborokról!

Ki fog derülni, hogy Hitlert csak a lábjegyzetben fogod találni, voltak előtt a búr táborok, tehát ez az egész koncentrációs táborosdi angol ötlet. Voltak a kommunisták, kikhez képest Hitler gyújtogató kiskamasz.

Még a hivatalos verzió szerint is a fasiszták semmik más rendszerek bűneihez képest.

És hallottál II. Lipótról?

[link]


Aki ezek felett elsiklik és még mindig csak az állítólagos 6 milliót szajkózza, no az a demagóg.


Úgyhogy, ti liberális, zsidó propagandákon nevelkedettek lepontozhattok (jogotok van a véleménynyilvánításhoz), de ezzel saját tudatlanságotokra nyomjátok rá a pecsétet.

2015. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 Rubicon87 ***** válasza:
86%
Hitlerről beszélünk tudtommal. Ja igen, a koncentrációs tábor és a haláltábor nem ugyan az a dolog. De mondom itt Hitlerről van szó. Próbáltok mosdatni egy olyan embert akit nem lehet. Teszitek ezt úgy hogy láthatóan nem ismeritek az adott kor történelmét, sem aztét ami idáig vezetett. Érveitek nincsenek, csak az anyázás, libsizés, zsidózás ha már minden kötél szakad.
2015. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 A kérdező kommentje:
kedves Rubicon, én már a kérdésben hoztam érveket mellette és tisztában vagyok a korral, bár nyilván te mindenkinél jobban vágod a témát
2015. jún. 17. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!