Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-Európában miért divat...

Nyugat-Európában miért divat a melegházasság és a transzneműek teljesen?

Figyelt kérdés

Korábban ott is csak a baloldaliak támogatták az ilyesmiket, ma már sajnos az ottani konzervatívok (pl. CDU) ill. "szélső"jobbos pártok is átvették az ilyesmik támogatását, ami engemet más szintén konzervatív, jobboldalit elborzaszt.


Szerencsére az USA-ban a konzervatívok, a Republikánus párt még a normalitás talaján maradtak, ők nem hódoltak be és nem is terveznek behódolni az ilyesminek.


2015. jún. 21. 00:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
Mint a politikában minden, ez is a pénzről és haszonszerzésről szól. Közben szegény "másságban" élő emberek meg nem is értik, hogy ezeknek a retkeknek a játékszerei.
2015. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudom mi a baj vele. Ő is hadd házasodjon ha akar. Csak ne csapjon 3 napig tartó lakodalmat és csinálja 4 fal között.

Engem sosem érdekeltek a melegek, amíg ezt nem előttem csinálták ( és nem kezdtek el felvonulni ).

2015. jún. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ha házasodhatnak, akkor abból következik az, hogy "lehet" gyermekük, vagyis ugyan nem tudnak csinálni, de örökbe fogadhatnak, és több tanulmány kimutatta, hogy kifejezetten káros a kisgyermeknek, ha homoszexuális párok nevelik, és nem biológiai szülők. Ne tévesszen meg senkit a biológiai szülő, nem a vér szerinti szülőkre gondolok, hanem a rendes férfi - nő felállásra.
2015. jún. 21. 00:18
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Agyukra ment a jólét.


Amúgy leszarnám, hogy házasodhatnak, de hogy gyereket is örökbe fogadhatnak az nonszensz.

2015. jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen?
2015. jún. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

"és több tanulmány kimutatta"


Mutass már egy ilyet is! Szerintem meg még mindig jobb egy stabil, szerető meleg szülők gyerekének lenni, mint egy olyan családban, ahol a családfő elkártyázza a fizetést, rendszeresen veri az asszonyt és a gyereket. Mert valljuk be, ez egy elég gyakori élethelyzet.

2015. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#5: Most te miért véded ennyire őket ? Illetve miért csak ebben a két végletben gondolkodsz, hogy "jól" szituált homokos pár kontra részeges, asszonyverő családapa ?


Sok olyan hetero pár van, akinek valamilyen természetes ok (az asszony meddő vagy a férfi ondóvezetéke sérült egy műtét során és képtelen gyermek nemzésére) miatt nem lehet gyermeke, ők fogadjanak örökbe gyermeket.


Itt az egyik tanulmány:


[link]

2015. jún. 21. 00:41
 8/25 A kérdező kommentje:
Francba, #6-ost akartam írni, de szerintem átjön.
2015. jún. 21. 00:41
 9/25 anonim ***** válasza:

# 6


Attól nem lesz jó, ha van nála rosszabb is.

2015. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%

"de hogy gyereket is örökbe fogadhatnak az nonszensz"


Adnék nekik vagy 3-4 cigánygyereket, oszt játsszanak csak papás-mamást.

2015. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!