Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-Európában miért divat...

Nyugat-Európában miért divat a melegházasság és a transzneműek teljesen?

Figyelt kérdés

Korábban ott is csak a baloldaliak támogatták az ilyesmiket, ma már sajnos az ottani konzervatívok (pl. CDU) ill. "szélső"jobbos pártok is átvették az ilyesmik támogatását, ami engemet más szintén konzervatív, jobboldalit elborzaszt.


Szerencsére az USA-ban a konzervatívok, a Republikánus párt még a normalitás talaján maradtak, ők nem hódoltak be és nem is terveznek behódolni az ilyesminek.


2015. jún. 21. 00:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon a lengyelek, oroszok meg az amerikaiak közül a Republikánus pártiak is látensek ? Senki nem foglalkozna veletek, ha nem menetelnétek ill. nem akarnátok a házasságot megszentségteleníteni.
2015. jún. 21. 15:27
 22/25 anonim ***** válasza:
86%
Más dolog nem támogatni valamit, és megint más olyan megszállottan foglalkozni a témával, mint te. Én konzervatív vagyok, én hetero vagyok, én ezt meg azt elítélem, én undorodom, stb stb. Aki ennyire vehemensen bizonygatja, hogy ő milyen meg mit gondol, az egyértelműen valamit leplezni akar. Akár tudat alatt is. Ez a visszatámadás ("veletek") csak méginkább megerősíti az elméletem.
2015. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Azért sikerült ilyenre a válaszom hangneme, mert a melegházasság mellett egy-két kampányoló kiverte a biztosítékot a külön sértegetésével, erőszakos válaszával, pl. a #12-es és #14-es.


Már az is irritáló, ahogyan megírják arrogáns, lenéző stílusban, hogy "mindenki elmaradott, ki nem támogatja", de ennél még irritálóbb az, hogy nem hajlandóak a kereszt / viszontkérdésre válaszolni, csak sértegetik a más véleményen levőket és vonulnak azután rosszhiszemű hallgatásba.


Ilyen alapon sok politikust vagy "lakáját" lehetett hasonlóan tüzes hangnemben hallani a melegházasságosdiról, pl. Bayer Zsoltot, Semjént, Putyin vagy Jeb Bush-t, most ők is látensek ? Igaz, ők is azután nyúltak ilyen hangnemhez, miután erőszakos stílusban kaptak megjegyzéseket konzervatív, "maradi" álláspontjukért.

2015. jún. 21. 16:26
 24/25 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__6..



Ennél a kérdésnél is a kérdező csak negatív megjegyzéseket kapott, akik oda írtak, mind látensek voltak ? Sokat számít a válasz / kérdés módja. Ha emberi hangnemben érkezik egy homokozást pártoló kérdés / válasz, normálisan ellenzik, de ha erőszakos, hisztérikus stílusban, akkor mindenki anyázni fog.

2015. jún. 21. 16:34
 25/25 anonim ***** válasza:

"Szerencsére az USA-ban a konzervatívok, a Republikánus párt még a normalitás talaján maradtak, ők nem hódoltak be és nem is terveznek behódolni az ilyesminek."


"Az USA-ban elsőként Massachusetts szövetségi állam legalizálta az egyneműek házasságát 2003-ban, alkotmányos jogokra hivatkozva. Azóta további nyolc állam, Connecticut, Iowa, Maryland, Maine, New Hampshire, New York, Vermont és Washington, valamint Columbia Kerület vezetett be hasonló szabályozást. Más szövetségi államokban (pl. Illinois, Rhode Island) jelenleg is zajlik a vita a kérdésben. 2013-ban a legfelsőbb bíróság két jelentős, homoszexuálisok házasságával kapcsolatos ügyben hoz döntést, ami az egész országot érintő változás felé nyithat utat."


[link]

2015. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!