Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy betiltják a...

Lehetséges, hogy betiltják a melegházasságot Nyugat -európában?

Figyelt kérdés
A szélsőjobboldal nyugaton nemcsak erősödik, de egyre szélsőségesebb reklámvideókat csinálnak. Ha ez a tendencia fokozódik, nem kizárt akár a melegházasság betiltása sem.

2015. jún. 27. 00:36
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
95%

# 10 Időpont ma 03:24


Ahhoz képest, mennyire taszít a homoszexualitás, elég kiterjedt az érdeklődésed a szexuális életük iránt. És furcsa módon ez exkluzívan csak a férfiakra terjed ki, a leszbikus nőket még egyáltalán senki fel nem hozta ennél a kérdésnél.


Tehát a kérdés már csak az, miért érdekli ennyire a homofóbokat a meleg férfiak nemi élete és miért nem a nőké? Talán lappang ott valami? :D

2015. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
2%

A leszbikusság nincs ellentétben a nő természetes szerepével, még a férfi homoszexualitás teljességgel összeférhetetlen. A nőknél valójában a feminizmus a probléma.

Nem értem miért kell ezen a libsiknek folyton fennakadni.

2015. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 kovpet ***** válasza:
92%

"Legalábbis amikor meglátok egy meleget magassarkú papucsban és vibrátor lóg ki a seggéből"


Hányszor láttál már ilyet? Mert én egyszer sem. Lehet, hogy te direkt keresed az ilyen helyeket? Akkor van egy rossz hírem számodra... :)

2015. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
8%

7: A tolerancia bajnok, hölgyeim és uraim... Ha már más a véleménye valakinek, akkor bárcsak ne született volna meg.


9: Viszont a házasság maga egy vallási dolog, ami alapból elítéli az azonos neműek együtt hálását. Mit nem lehet ezen megérteni? Miattam azt csinálnak amit akarnak, de ne akarjanak már esküvőt, backi.


Ez olyan, mintha én zsidóként az mellett kardoskodnék, hogy márpedig szabadjon disznóhúst enni. (Sőt, lehet, hogy ez inkább olyan, mintha keresztényként akarnám a zsidókra ráerőltetni a disznóhús evését) Nincs értelme az egésznek.


Az pedig, hogy sok ember ezt felkapta az hányingerkeltő. Nem, nem azért, mert a melegek jogait védik (papíron), hanem az álszentség miatt. Az ilyenek nagy része olyan, mint a hetes válaszoló. A nagy tolerancia hevében csak az eltérő véleményűeket akarná kiirtani. Gusztustalan a következetlenség teljes hiánya. A cégek pedig ahogy elnéztem jól meglovagolják az egész témát. Mindenhol szivárványszínű logókat látok. Tömény populizmus...


Látens meleg vagyok? Max biszex, de kruvára leszarom, mert nem a szexualitásom határoz meg engem.


13: Te is olvasd el szerintem amit írtam (bár úgysem fogod felfogni a lényegét).


16: De. Amerikában több államban is fogadhatnak melegek örökbe gyerekeket. Láttam is már cifra dolgokat egyébként (szexrabszolga, stb.).


17: Ha szerinted a vallás ennyire elavult dolog, akkor miért is akarsz házasodni? Az is egy olyan intézmény, amit az általad említett csoportosulás talált ki. Ja és internálni akarod az ellenkező véleményű embert? Na ezért undorodom a fajtádtól. Én legalább nem akarom kiirtani a homoszexuális embereket, vagy azokat akik őket támogatják.


18: Egyébként ennyi erővel legalizálják a házasságot egy állat és ember között is, hiszen a zoofilek is emberek. Sőt, akkor már lehessen elvenni feleségül 10 éves kislányokat is, hiszen a pedofilok is emberek. Ja várj...


19: Az állatvilágban is előfordul, hogy az apa állat a gyerekkel szexel (akár a hímmel is). Szóval ha az állatvilágban előfordul, akkor legalizálni kell? Milyen barom egy logika ez?


Sőt ha már itt tartunk, ott vannak a ragadozók, akik gyengébb állatokat ölnek. Akkor legalizáljuk a gyengébb emberek levadászását? Atya ég, komolyan...

2015. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
96%

"A leszbikusság nincs ellentétben a nő természetes szerepével, még a férfi homoszexualitás teljességgel összeférhetetlen."


Miért, mi a női nem természetes szerepe? Eddig az volt a téma, hogy a szex célja a szaporodás, márpedig:

1. leszbikus kapcsolatból sem születik gyerek,

2. a leszbikusok nem érdeklődnek a férfiak iránt.

2015. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a házasság maga egy vallási dolog"


Van állami és egyházi esküvő, külön-külön. Amióta az államot és egyházat szétválasztották, az állami házasság a hivatalos. Amíg meg nem volt szétválasztva, az egyház gyakorlatilag maga volt az állam.

2015. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
4%

26: Én arra utaltam azzal a mondattal, hogy a házasság az egyháztól származik (értsd.: Istentől, aki elítéli az azonos neműek együtt hálását). Igen, van már polgári esküvő is... de a tényen nem változtat.


Köszi egyébként, hogy hülyének nézel.

2015. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
94%

Szívesen!


Egyébként a házasság az egyház keretei között is inkább praktikus szempontok miatt jött létre. Eredetileg annyi volt a feladata, hogy hivatalosan kijelölje, hogy "ez itt az enyém", biztosítsa a vérvonalat azon módon, hogy a gyerekek, akik akik születnek, biztosan a férjtől származnak. Vagy legalábbis elismerjék tőle származónak. És ez főleg a nemesi ranggal rendelkezőknél volt lényeg.


De már ez akkor is annyira szent kötelék volt, hogy félre kúrni akkor is lehetett, és meg is tették, a királyok akár nyíltan ágyasokat tartottak és hadjáratok alkalmával sem fogták vissza magukat.


Emellett egy férfi és egy nő házassága a keresztény kultúrkörre érvényes vannak vallások és kultúrkörök, amik, kapaszkodj meg, a többférjűséget, sőt, volt ahol férfiaknak és nőknek egyaránt szimultán lehetett több házastársuk.

2015. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
5%

28: Ezeket is tudtam, de azért köszi.


A lényeget viszont még mindig nem sikerült megmagyaráznod. A melegek miért akarnak egy ilyen elavult, elmaradott, csak arra szolgáló szerződést kötni egymással, ami az utódok származását biztosította? Hiszen itt értelemszerűen ha a fejük tetejére állnak, akkor sem lesznek utódok.


Nincs ebben az egészben logika. Ha nekem lenne egy cuki trap barát"nőm" én sem akarnék vele összeházasodni. Megelégednék egy élettársi kapcsolattal is. Bár az is tény, hogy azt sem reklámoznám, hogy a párom kvázi nőnek öltözött férfi, mivel senkinek semmi köze hozzá.


Szóval... következetesség...

2015. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
0%

# 25


Ne keverjük a dolgokat. A természetellenesség, és amiről most beszélünk a szexualizáció, az két külön dolog.


# 28


Az első rész még talán korrekt, de a többi ostoba feminista duma.

2015. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!