Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy betiltják a...

Lehetséges, hogy betiltják a melegházasságot Nyugat -európában?

Figyelt kérdés
A szélsőjobboldal nyugaton nemcsak erősödik, de egyre szélsőségesebb reklámvideókat csinálnak. Ha ez a tendencia fokozódik, nem kizárt akár a melegházasság betiltása sem.

2015. jún. 27. 00:36
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
21%

Hát igen, pont erről írtam a mai másik meleg kérdésnél.

Ha elfogy az érv vagy kiderül, hogy totál marhaság(mint például az állatvilágos), akkor jön a látens buz. izás.

Jah, meg hülyegyerekezés.

Érvek meg sehol.

2015. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
89%

"A melegek miért akarnak egy ilyen elavult, elmaradott, csak arra szolgáló szerződést kötni egymással, ami az utódok származását biztosította?"


Mit tudom én? Nem is érdekel. Talán csak a jelkép a lényeg. Az én házasságom mindenesetre nem lesz tőle kevesebb. Ha pedig őket ez boldoggá teszi, ki vagyok én, hogy megtagadjam tőlük?

2015. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
90%

"Ha elfogy az érv vagy kiderül, hogy totál marhaság(mint például az állatvilágos), akkor jön a látens buz. izás."


Érvekre szokás érvekkel reagálni, tőled abból egy deka nem jött, csak pár homofób közhely.

2015. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
3%

Kiderült, hogy a homoszexualitásnak semmi köze a házassághoz, kiderült, hogy az emberek az állatvilággal ellentétben erkölcsi törvényekhez tartják magukat.

Majd, miután kifogytál az érvekből szépen elkezdtél látens b*zizni. Ennyit rólad.

2015. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

32: A jelkép... hát nem tudom. Én nem támogatnám ezt. Semmi bajom azzal, ha együtt akarnak élni, de ezt az értelmetlen dolgot nem tudom megérteni, hogy hogyan képesek ennyien támogatni.


Ebből is látszik, hogy rengeteg ember nem képes önállóan gondolkodni.


33: Nem ő, de mi volt benne a homofób? Nem értem.

2015. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 kovpet ***** válasza:

Amúgy mi az, hogy "támogatni"? Jelenleg TILTVA van. Miért kell tiltani?

Az olyasmit kell tiltani, ami másnak kárt okoz, pl lopás, emberölés, stb. Ha nem okoz kárt valami és tiltva van, akkor fel kell oldani a tiltást, mert szükségtelen feleslegesen korlátozni az embert.


Az meg mindenkinek a saját dolga, hogy értelmesnek tartja-e vagy sem. Amíg másnak nem árt, hadd csináljon akárki akármit. Én sem értem, hogy egyesek miért csinálnak dolgokat, de hol érdekel engem, ha egyszer nincs rám hatással?

2015. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
6%

"Érvekre szokás érvekkel reagálni, tőled abból egy deka nem jött, csak pár homofób közhely."


Melyik is volt a homofób közhely?

El tudnád magyarázni, hogy miért nem érv?

Mert te kb eldöntötted hogy nem az és kész, ez meg így elég szánalmas....


Másrészt írnál arról pár sort, hogy miért kell privátban homofób kur v aa nyáznia engem a barátaidnak?

Hol van ilyenkor a tolerancia és elfogadás?

De már most látom, hogy ezt a témát teljesen kerülni fogod és nem fogod elítélni:)

2015. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
3%

A homofóbia egy kreált szó, csak úgy mint a meleg. Valójában nincs itt semmiféle elnyomás. Egyedül az örökbefogadás, és a házasság terén van vita, amiket viszont minden normális ember ellenez. Pedig többről is lehetne szó.


# 36


Ehhez képest egy heteroszexuális férfinek sok mindent tiltanak. Apasági teszt, fogamzásgátló, vagy akár lemondás az apaságról mint pl. a nőknél az abortusz.

2015. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 kovpet ***** válasza:
Ehhez képest?
2015. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

# 24/39 Időpont ma 10:08


Nem az ellentkező véleményű embert akarom internálni, hanem a bromarcúakat. Na, arról nem én tehetek, hogy a mostani bromarcú az pont ellentkező véleményen van mint én meg a józan ész.

2015. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!