Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges, hogy betiltják a...

Lehetséges, hogy betiltják a melegházasságot Nyugat -európában?

Figyelt kérdés
A szélsőjobboldal nyugaton nemcsak erősödik, de egyre szélsőségesebb reklámvideókat csinálnak. Ha ez a tendencia fokozódik, nem kizárt akár a melegházasság betiltása sem.

2015. jún. 27. 00:36
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
2%

Ezek a nagy "melegjogvédők", annyira toleránsak, és liberálisak, mint a Femenes ideológiai testvéreik. Magyarul semennyire. Csak a heteroszexuális férfiakkal szembeni undor, ellenérzés, és gyűlöletet árad belőlük.

Jaj csúnya kereszténység, csúnya patriarchális elnyomás, szimpla megszégyenítő látens b*zizás, és a hasonlóan egyszerű primitív szöveg.

2015. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
7%
Na, azt hittem mire visszajövök látok valami épkézláb kommentet, de továbbra is csak a "bar. omarcúzás" meg az internálás megy(elég látványosan tetszik neki ez a szó, látszik, hogy igazi okosnak érzi magát):)
2015. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

"19: Az állatvilágban is előfordul, hogy az apa állat a gyerekkel szexel (akár a hímmel is). Szóval ha az állatvilágban előfordul, akkor legalizálni kell? Milyen barom egy logika ez? "


Kérd meg a kedves homofób kollégákat, hogy a "természetellenes" helyett használjanak másik szót. Ugyanis az, ami a természetben jelen van szinte minden fajnál az nem lehet természetellenes, csak ennyit kéne megérteni!

2015. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
79%

# 42/42 Időpont ma 13:35


Hát most tehetek én róla, hogy a 14%-os válaszadó egy félsejtű értelmi szintjén mozog? Egy óvodással sem fogok részecskefizikáról vagy a Jungi személyíségtípusokról beszélni mert nem értené. Az észérveket nem értette, keményen visszavágott szrházi liberálisozással. Hát fogok én ezután próbálni értelmesen kommunikálni vele? Minek?


Felsoroltunk tucatnyi érvet, és minden ellenérvet megsemmisítettünk. Arról nem én tehetek, hogy ezt nem látjátok...

2015. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
91%
Az apasági teszt és a fogamzásgátlás tiltott a férfiaknak? Lemaradtam valamiről? 14% te hogy nem unod még saját magad?
2015. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
88%

# 45/46 Időpont ma 14:45


"1. Ti kezdtetek el homofób hülyegyerekezni, látens b*zizni, meg internálósdizni, szóval ez se igaz."


Azért olvasd el még egyszer a kommenteket, hátha magadtól rájössz, hogy megint tévedsz.

2015. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a nagy turbóliberális országokban, mint Franciaország, Németország illegális az apasági teszt. Utána lehet nézni.

A férfiaknak szánt fogamzásgátló nyilván nem tiltott csak egyszerűen nem akarják piacra dobni. Az óvszer egy külön dolog azt ne keverjük ide.


# 47


Szerintem inkább te olvasd el még egyszer a kommenteket.


"Én például legyőzöm azt az ösztönt, hogy téged internáljalak."


"És nem burjánzik, csak nincs már eltitkolva, mert ott a társadalom kisebb része olyan együgyű mint te"


"Imádom olvasni az ilyen homofób hülyegyerekeknek a kommentjeit"

2015. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

# 48/48 Időpont ma 15:51


Hát most tehetek róla, hogy még mindig igazam van?

Illetve, persze, hogy tehetek róla, gondolkodom meg ilyenek :-)

2015. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
78%

Ennyi hülye hozzászólást már régen olvastam egyszerre. :D

Kedves homofóbok!

Elsősorban azt nem értem, hogy miért csak a férfi homoszexualitás van felhozva folytonosan? A nők hol maradnak? Velünk nincs problémátok? Leszbikus vagyok, nem érdekelnek a férfiak, ezt miért nem hozzátok fel soha? Hol érdekel titeket egyébként más szexualitása? Hol érint titeket? Igen, harcolunk a jogainkért. Hogy minek kell a házasság? Nem az utódok miatt elsősorban, hanem azért, mert ez egy polgárjogi szerződés. Ez azt jelenti, hogy a párom örökölhet utánam, meglátogathat betegség esetén, mint családtag egy kórházban, tehát kb. olyasmik, amik a heteróknak már teljesen magától értetődőek, de nekünk nem. Hol utálom én a heteroszexuális férfiakat? Az ég világon semmi problémám nincs senkivel sem, aki normális és nem egy vadállat, mint ti itt. Össze-vissza beszéltek, se eleje, se teteje az egésznek. Nem is reagálok a dolgokra, mert semmi értelme. Egyébként meg kezet foghattok Kocsis Mátéval, mintha csak őt olvasnám.

2015. jún. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!