Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek nem undorító,...

Szerintetek nem undorító, hogy a közvélekedés szerint egy fiatal férfi élete ér a legkevesebbet?

Figyelt kérdés

A lengyel kormányfő is harcra buzdítaná a fiatal férfiakat,amíg ő a bársony székében ül.

Miért a fiatalok életét kellene feláldozni,akik előtt még ott az élet?

Másrészt már rég egyenjogúság van.Hol vannak a nők?


2015. nov. 16. 15:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Én teljesen megértem,hogy fiatal férfiak is menekülnek a terrorizmus elöl.

Mindenkinek a saját élete a legfontosabb.

2015. nov. 16. 15:17
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Mert egy férfi is elég, hogy több 100 nőt teherbe ejtsen. Erkölcsi és más tényezőket figyelmen kívül hagyva puszta biológiai tény, hogy a faj fennmaradásához kevesebb is elég férfiakból.
2015. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem pontosan, hogy miért érzed, hogy az ő életük érne a legkevesebbet. A harcra buzdítás inkább arról szól, hogy ők tudnak leginkább harcolni (ha egy állásra angolul jól beszélő mérnököt keresnek, az sem azt jelenti, hogy az angolul beszélő mérnökök érnek legkevesebbet, hanem azt, hogy ők tudnák jól elvégezni a feladatot).
2015. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nők védelmében mondom, gyereknevelés közben igen nehéz lenne háborúzni! Vagy kössem a hónom alá??
2015. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom akkor ha háború lenne te anyut és aput tolnád előre
2015. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Férfi is tud gyereket nevelni.

Ez nem érv.


Tipikus olyan nő lehetsz,aki azt gondolja,hogy természetes,hogy más meghal helyette.

Miért is?

2015. nov. 17. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!