Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elmondaná nekem részletesen...

Elmondaná nekem részletesen az egészet, hogy mi is ez az iszlám állam, terrorista támadások meg ezek?

Figyelt kérdés
Konkrétan mért jöttek robbantani párizsban, meg gyilkolni? Most akkor végig fognak menni Európán? És hogy akkor most az Oroszok az Amerikaiak támadják szíriát? Világositsatok már fel :D

2015. dec. 26. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Az iszlám vallás szerint minden nem iszlám berendezkedésű állam háborús övezet, és azt az iszlám vallású embereknek kell megtéríteni. Sajnos azt kell hogy mondjam , hogy az iszlám vallás mérsékel, és radikális formában is arra törekszik, hogy a mai Európát ebben a formájában megszüntesse, eltörölje a kereszténységet, és itt is az ő rendszerük működjön, a primitív törvényeikkel."


Na ezt csak a legbutább emberek hiszik el. Nem kell ahhoz különösebben éles eszünek lenni hogy lássuk a háttérben más van. Röviden csak annyit hogy az ISIS-t az USA és Izrael hozta létre, ez egyértelmü. Egyrészt le akarják járatni az iszlámot, és káoszt akarnak a térségben. Oroszok pedig nem szeretnék elvesziteni Szíriát mert ők az egyetlen szövetségesük a térségben.

2015. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hááát ... előző..

Szerintem a magyarországi muzulmánok a mérsékeltek közé tartoznak. Mégis számos megnyilvánulásukból, akár itt a GYIKon is, egyértelműen természetesnek veszik, hogy előbb utóbb Magyarország is az iszlám valláshoz fog tartozni.

2015. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Én például nem veszem természetesnek, hogy Magyarország az iszlám valláshoz fog tartozni.


Itt egy kis kép, dióhéjban a szír helyzetről:

[link]

2015. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2016. jan. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!