Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki nyíltan egyetért a háttérhatalom törekvéseivel? : migránselosztás, EU egyesült államok létrehozása, majd világkormány létrehozása.

Figyelt kérdés
És miért értesz egyet? indokold meg!

2016. márc. 5. 22:58
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%

# 7/10 Időpont ma 23:13


Hümm, kik is azok a tagállamok, akik nem voltak hajlandóak tárgyalni? Hümm... Magyarország, Görögország, Románia... Hát, igen, biztos az EU nem akar közös megoldást :-D

2016. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
9-es, itt nem csak nemzeti vonalon lennének (vannak) törésvonalak. nyelvi, kultúrális, gazdasági, rassz, vallási törésvonalak is vannak még egy országon belül is. Így hogy lehetne közös célokat, ideológiákat beültetni sok milliárd ember agyába? csak diktatúrával! De ilyen nagy szinten a világdiktatúra is megbukna hamar!
2016. márc. 5. 23:24
 13/35 anonim ***** válasza:
33%

#10


Ezzel jól megmondtad a nagy semmit.


De hadd kérdezzek valamit. Kik nem akarják Európa népeinek egyesülését és békéjét? Kik ellenzik az Egyesült Európát?

Kik akarják minden áron azt erőltetni, hogy a magyarok felsőbbrendűek, fúj-fúj rühes szlotákok, szőröstalpúak, búza franciák, rohadt mócok, rühes rácok, stb?

Ja? A nagymagyarok?

2016. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
9%

#12


Akkor mondd már meg kérlek, hogy nekem mégis miért vannak olyan barátaim, akik nem magyarok?

Mint már említettem a 9-es válaszban. Mi miért is nem gyűlöljük egymást, ahogy a kuruc.info-n elvárják és te is elvárod tőlünk, hogy gyűlölködjünk egymás iránt?

2016. márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

# 11 - őrült ötletekről, tétovázásról, önfeladásról nincs miért tárgyalni az EU-val.

Az EU egyébként nem is keresi a kilábalás lehetőségét, csak bele akarja rántani az összes tagállamát a muszlimosításba.

Ez nem megoldás, hanem újabb bajok létrehozása.

Ilyen dolgokról nincs mit tárgyalni velük...

2016. márc. 5. 23:28
 16/35 anonim ***** válasza:
21%

#14


Hála a jó Istennek, hogy egyre kevesebb van a fajtádból.

2016. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

# 14 Én nem várok el semmi gyűlöletet senki iránt! Azt vésd az agyadba, hogy mindenki nem "náci", aki nem ért egyet a liberálfasizmussal. Én például keresztény, konzervatív, jobboldali, demokrata vagyok.

AZ EU Egyesült ÁLlamok ötlete meg maga a rasszizmus, minden nép elleni gyűlölet és gonoszság.

2016. márc. 5. 23:32
 18/35 anonim ***** válasza:
28%

"Hála a jó Istennek, hogy egyre kevesebb van a fajtádból."


Érvek megint nincsenek, csak a gyűlölet mindenek felett.

Ennyit tudtok ti. Ennyire telik tőletek.

De eljön majd az idő, amikor Európa egyesül és végre megbűnhődik a gonosz. Hamarosan itt lesz az is.

2016. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Végeredmény:Ma is +4 vagy 5 ember fekszik le rosszkedvűen
2016. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
50%

1. Van itt, aki nyíltan egyetért? 2. És miért?

1. Én nem. 2. Nem szimpi-limpi.

2016. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!