Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azt meg lehet csinálni hogy?...

Azt meg lehet csinálni hogy? Folyt. Lent

Figyelt kérdés
Hogy mivel én nem vagyok 18, de terveim szerint amerikai állampolgárságot szeretnék, na de ez egy nagyon hosszú procedúra. Azt meglehet csinálni hogy én kimegyek pl. édesapámmal és ő kéri nekem az állampolgárságot? Ha igen, és tegyük fel megvan az állampolgárságom, attól még befejezhetem itt Magyarországon a középiskolát?
2010. ápr. 2. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudod, hogy az amerikai állampolgárságot nem osztogatják, pláne a gazdasági világválság közepén, pláne nem közép-kelett európaiaknak?
2010. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
pfff, buta amcsi akarsz lenni? milyen magyar az ilyen?
2010. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. Amerika már 2009 második felében kijelentette hogy számukra vége a válság, csak még Európa kisebb országai (pl.: MO) szívja..

2. Igen, nem feltétlen hülye amcsi. Nem, nem ezért. Persze mindjárt kapom a fejmosást hogy nem úgy van ám ahogy gondolom, de ezzel légyszíves kíméljetek.. Addig ameddig Magyarországon a rendes dolgozó embernek kell félnie, a rendőrségnek nincs hatalma, a jogrendszer lassú és borzalmas, amíg csak egy olcsó felvásárló piac az ország, addig én nem szeretnék itt maradni, erről ennyit köszi. Választ még nem kaptam, ha csak amíg ezt írtam nem jött.

2010. ápr. 2. 18:45
 4/15 A kérdező kommentje:
*Számukra vége van a válságnak.
2010. ápr. 2. 18:46
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja és hogy milyen magyar az ilyen? Aki szinte szégyelli hogy magyar. NEM kell itt jönni azzal hogy Gyurcsány, Bajnai stb.. ha a magyar nép meg akarta volna változtatni az országot akkor megtudta volna, csak persze a magyar nem szól bele semmibe mert fél, vagy magasról lekaksizza.. Erről ennyit.
2010. ápr. 2. 18:48
 6/15 anonim ***** válasza:

Vagy nem próbál meg semmit, hanem kimegy az országból.

Ne érts félre, nincs bajom azzal, hogy valaki külföldre megy, csak az indoklás nem megfelelő...

2010. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Magyarország nem a világválságot szívja. idáig az el sem ért..
2010. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Eddig a 4 választ kaptam, a harmadik részleges kivételével mind csak kommentálás volt, nem válasz. LÉGYSZÍ VÁLASZT!!!
2010. ápr. 2. 19:33
 9/15 anonim ***** válasza:

Eléggé összetett egy állampolgárság megszerzése az USA-ban.

Nem olyan, hogy odamész és megigényled...

Apudnak alsó hangon 3 évet, de inkább 5öt kint kell tölteni és aktívan dolgozni...

2010. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha átszöksz a határon anélkül h feltűnne nekik, akkor asszem megadják. V legalábbis a mexikóiak vhogy így nyomják :)
2010. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!