Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azt meg lehet csinálni hogy?...

Azt meg lehet csinálni hogy? Folyt. Lent

Figyelt kérdés
Hogy mivel én nem vagyok 18, de terveim szerint amerikai állampolgárságot szeretnék, na de ez egy nagyon hosszú procedúra. Azt meglehet csinálni hogy én kimegyek pl. édesapámmal és ő kéri nekem az állampolgárságot? Ha igen, és tegyük fel megvan az állampolgárságom, attól még befejezhetem itt Magyarországon a középiskolát?
2010. ápr. 2. 18:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elméletben lehetséges de gyakorlatban tuti hogy nem.

Ahhoz hogy megkapd ki kell utazni, a repülőjegy több százezer forint, elinditod a folyamatott megintcsak sújos pénzekért, utána megint haza kell jönöd.

Több év mire ránéznek a papirodra, lehet hogy megint ki kell utaznod és a végén ugyis elutasitanak.

2010. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy ha olyan kedvük van, akkor csuklóból visszaküldenek még a reptéren, az az esetek elenyésző százalékában, de megtörténhet. Ha már kinn vagy egy ideje vízummal, akkor az lejár egy idő után, amit meg kell hosszabbítani, amit simán elutasíthanak, aztán repülsz az országból. A te esetedben a legjobb választás, ha megházasodsz egy amerikai állampolgárral. Különben alsó hangon 3 év kinttartózkodás után kerülhet szóba. Sok szerencsét! És, hogy tudd, hogy hova akarsz menni. Az USA-ban a 25 éven aluliaknál a leggyakoribb halálok a golyó általi halál...
2010. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
figyelj nem amerika a világ vannak más országok is,ahol jobban is élhetnél.
2010. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tudom, de én ott szeretnék élni, szeretem az amerikai életmódot.
2010. ápr. 6. 16:58
 15/15 anonim ***** válasza:
04-04 17:00-es válaszólonak ha meg nem sikerül akkor lelönek nem?
2010. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!