Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ér-e Brüsszelnek egy átlag...

Ér-e Brüsszelnek egy átlag magyar 250. 000 eurót?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a tervezett betelepítés elutasítás miatti bánópénz megfizettetésére, ugyanis én nem érzem, hogy én kellenék Brüsszelnek vagy értem Kelet-Magyarországon bármit is akarna tenni Brüsszel, hogy az életem a 0-ról a félre léphessen. Ehhez képest az aki gyöttment és tényleg nem tett még le semmit Európában, nem európai, és nem érzi hazájának azt amit én Európaiságnak érzek, a szívem földjének érzek nos azok érnek itt sokat. Vajon azok akik erről döntenek, őket hogyan lehetne választással a helyükre tenni, hogy érezzék: A demokrácia az, amikor azt csinálja egy vezető amit a többség akar, nem pedig azt amit ő jónak gondol? Háborgok, mert igazságtalannak érzem, hogy megint diktálnak, egykor Moszkva, most Brüsszel. Brüsszelnek fogalma sincs, mennyire de mennyire nem akartuk 89-ben már, hogy kintről diktáljanak. Ehhez képest ez az ultimátum pont azt érezteti velem és a többséggel, mint a régi időkben: Hogy ez és az várható ha nem úgy táncolunk, ahogy Újmoszkva fütyül! :-( Vélemények?

#Európai Unió #Jean-Claude Juncker #új moszkva #diktátorok európában #azt hiszik demokraták pedig zsarnokok #fogalmuk nincs mi a valódi szabadság
2016. máj. 8. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Senki nem kényszeríthet minket, hogy időzített bombákat (migráncsok) fogadjunk be. Az meg a pofátlanság teteje, hogy még büntetnének is ezért.
2016. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az egész full jogtalan. Melyik alapító szerződésben van szó a migránsok befogadásáról? Egyikben sem. Az első biztonságos országba kell menni (megállni) a menekülteknek. De ezek nem menekültek, megélhetési bűnözők. Fogadja be őket a volt gyarmattartó állam, vagy aki multikultit akar azonosítatlan tömegekkel.
2023. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!