Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges hogy nem is volt...

Lehetséges hogy nem is volt 2. világháború? Több alant.

Figyelt kérdés

Tehát én 1988-ban születtem, és akkor nem történt semmi a világban, tehát nem éltem 60 éve, így nem láthattam hogy volt-e háború vagy sem... Igaz vannak felvételek stb róla, de azt photoshoppal egyszerűen módosítani lehet ugyebár...

Szerintetek volt háború? Mert én csak a két szememnek hiszek...



2016. jún. 8. 13:35
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
20-as: hát a háttérhatalom.
2016. jún. 8. 22:43
 22/38 anonim ***** válasza:
95%

Hát, a "háttérhatalom" nagyszerűen elintézte, hogy azt higgyük, volt egy világháború.

Pedig nem volt.

Azt is ügyesen elhitették velünk, hogy pl. Magyarországon negyvenegynéhány évig szocializmus volt, csak azért, mert minket a nemlétező háború után a szovjetek "kaptak meg".

Ebben a logikában csak az a bibi, hogy a kérdező 1988.-ban született, és a nemlétező rendszerváltás '89.-ben következett be.

Eszerint a kérdező sem létezik, háttérhatalom ide vagy oda, mert ő is csak Hollywood szüleménye.

Akkor meg miről társalgunk itt?


Amikor elolvastam a kérdést, nem tűnt fel az évszám.

Azt hittem, egy tizenéves kölyök trollkodik itt.

De az ég szerelmére, ez az ürge közel harminc éves!!!


Ki tudna egy jó pszichiátert ajánlani neki?

2016. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha csak a két szemednek hiszel,gondolom azt sem hiszed el,hogy van szíved,agyad,stb.
2016. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Az nem számít hány éves vagyok, lehetnék 12 is, mert én tudnám az igazságot!

Az is igaz, hogy lehet nanorobot vagyok, mivel nem látom a szivem, agyam. Tehát minden lehetséges...

2016. jún. 9. 14:59
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze,miért is ne lehetnél nanorobot?Az is lehet,hogy a Föld sem létezik,vagy legalábbis csak azon részei léteznek,amelyeket már láttad.Már úgy értem,jártál ott, felvétel,film,nem számít.De az is lehet,hogy volt 2.világháború és te vagy Hitler reinkarnácja.Ki tudja? Minden csak fantázia kérdése.Olyan világot,életet képzelsz el magadnak,amilyet akarsz.Amíg a valóság bele nem rondít...
2016. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
97%

Imádok hajnalban Gyakorikérdések-et olvasni, egyszerűen fenomenális, hogy mennyi agyhalott van itt. Ma ez a kedvenc kérdésem, de csak a hozzászólások miatt, szakadtam rajtuk :D


Kérdezőnek: Mi van akkor, ha minket csak ebben a pillanatban teremtettek meg az összes eddigi emlékünkkel együtt? Ez is lehetséges. Én mondom neked, tuti a zsilumminati tehet róla, hogy egy tanulatlan paraszt vagy!



De amúgy szerintem csak egy unatkozó troll vagy, de ha ezt a kérdést komolyan gondoltad, akkor gondold át az életed :D

2016. jún. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
#21: És ez mire jó a háttérhatalomnak ?
2016. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
hogy elfedje az igazságot
2016. jún. 10. 22:27
 29/38 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
#29: Mégis miért jó hazudni, hogy volt világháború és társai, milyen igazságot takarnak el vele ?
2016. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
az igazság soha nem derülhet ki, tehát azt senki sem tudja
2016. jún. 10. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!