Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetséges hogy nem is volt...

Lehetséges hogy nem is volt 2. világháború? Több alant.

Figyelt kérdés

Tehát én 1988-ban születtem, és akkor nem történt semmi a világban, tehát nem éltem 60 éve, így nem láthattam hogy volt-e háború vagy sem... Igaz vannak felvételek stb róla, de azt photoshoppal egyszerűen módosítani lehet ugyebár...

Szerintetek volt háború? Mert én csak a két szememnek hiszek...



2016. jún. 8. 13:35
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az "X-akták" óta mindenki tudhatja,hogy az igazság odaát van.Csak át kell menned és te is megismerheted.
2016. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, te is csak az én tudatomban létezel a háttérhatalom sztoriddal együtt. Sőt, én is csak valaki agyszüleménye vagyok. Ragozzam?

Ha olyan szuper vagy, hackeld meg amit kell és tegyél valamit az asztalra, mert amíg nincs mit felmutatnod az elméleted mellett, ugyanúgy nem tudjuk azt semelyik érzékszervünkkel megtapasztalni (ami (ugye mind átverhetőek), tehát elhinni sem! (Ami eleve hülyeség, ugye, mert hinni bármit lehet! Te sem a két szemednek hiszel, hanem infók hiányára alapozva egy kreált feltételezésben)

Meg amit el tudunk képzelni, az minden létezik - abból fakadóan, hogy a gondolatunk, képzeletünk létezik. Ja és lét... Arra nehéz a válasz mik vagyunk mi, azok-e amit hiszünk, vagy ebben a formánkban nem is létezünk, mi magunk is programok, álmok, képzelet, akármik vagyunk, egy biztos: a létünk. A lét az biztos. Azon kívül semmi sem. De kell nekünk a nagy bizonytalanban egy biztos pont, a nem létező bizonyosság, ez a hit!!! Én hiszek a dédapámnak (isten nyugtassa, rengeteget mesélte a háborús történeteket), ha másoknak nem is! Hiszek magamban, az Istenben, az életben, és a létben! Holott mindebből csak egy biztos, a lét! Minden más bizonytalan, én magam is. De nekem ez kell, hogy jól érezzem magam, és épelméjűnek, mert ha ezen a katyvaszon agyalnék, csak becsavarodnék! Remélem téged ez boldoggá tesz, de amíg nincs mit felmutatnod, te sem leszel szavahihetőbb mint nagyapáink vagy a háttérhatalmak.

2016. jún. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Rubicon87 ***** válasza:
A kérdező igen egyszerű ember lehet.
2016. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Milyen második világháborúról beszélsz?

2016. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
83%
Miért? Volt első???
2016. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
Dédapámnak volt egy katonai naplója amibe minden nap írt. Megmutassam ha nem hiszed hogy volt háború? Ha elolvasod biztos nem bírsz majd azok után nyugottan aludni
2016. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
52%

Itt sokan elpoenkodjak a kerdest, pedig komoly.

Persze nem ugy, hogy a kerdezo tenyleg nem hinne, hogy volt 2.VH, hanem pld ott vannak a holokauszt tagadok.

Nem mindegy, hogy mit nem hiszunk, csak a holokausztot nem, vagy a VH-t nem?

2016. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"Mert én csak a két szememnek hiszek..."


Akkor téged a világon a legkönnyebb becsapni. Mondom ezt ateistaként (vagy materialistaként, ha neked ez a kifejezés jobban tetszik).

2017. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!