Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet ilyen tehetetlen,...

Hogy lehet ilyen tehetetlen, impotens a francia rendőrség?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy Calaisnál a migránsokkal nem tudtak mit kezdeni és hogy Párizsban is 1 év alatt 2-szer volt terrortámadás, de hogy a foci EB alatt sem tudják a rendet fenntartani, az azért durva.
2016. jún. 16. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Mert egy puhány népség, a liberalizmus miatt nem szeretnek "erőszakot" alkalmazni... Hajrá néger "francia" válogatott!
2016. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Na akkor meséld el szépen, hogyan kellene 100%-ig kiszűrni mindent többmilliós nagyvárosokban, ahol az égvilágon bárki lehet robbantó. Vezessünk be rendőrállamot, mindennapos táskakipakolásokkal, motozással és a többi kellemes tevékenységgel?
2016. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es, Izrael például ilyen, amit leírtál. Ott ha bemész áruházba vagy színházba, könyvtárba is mész, akkor táskákat átnézik fémdetektorral és senki sem nyafog.


Ha ez kell, hogy biztonságosabb legyen egy ország, akkor tegyék ezt, engem nem zavarna.

2016. jún. 16. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Picit más a földrajzi elhelyezkedése Izraelnek, bár ez csak az én véleményem.
2016. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdezö voltál mostanában Franciaországba?

Èn egy hónapja voltam Párizsban, és pont így csinálnak, mindenhol minden táskába bele néznek, hihetetlen mennyiségö katona, és rendör volt már akkor az utakon mindenhol.


Honnan vagy biztos, hogy a barátaid között nincsen terrorista, aki egy napon pl a te szüleidet robbantja fel. Ma azt hiszed a legjobb barátod, és holnap felrobbant.

2016. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!