Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most, hogy kilép az EU-ból...

Most, hogy kilép az EU-ból Anglia lesz még esély kimenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Még 1 évem van a suliból és már régóta célom, hogy miután végzek, kimegyek dolgozni Angliába, mivel pár hónap múlva ha minden jól megy lerakom a középfokú angolt ami már sok munkahelynél elég.

Nemrég hallottam, hogy szavazás lesz a kilépésről, és ma olvasom, hogy már eldőlt és ki is fognak... :/

A kérdés az, hogy ettől függetlenül fogadnának külföldi munkavállalókat, csak szigorúbb feltételek között?

Szükség lenne vizumra, tartózkodasi engedélyre vagy hasonló?



2016. jún. 24. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Senki ne hallgasson az egyesre, egy magyargyűlölő senkiházi liberális.
2016. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kint élek és 1 nap alatt érzem a negativ változást. 😞
2016. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Néztem, hogy a font is drasztikusan esett miután ez megtörtént.

Utolsó, mióta vagy kint, milyen negatív hatás pontosabban? :|

2016. jún. 24. 21:42
 4/13 anonim ***** válasza:
4%

Miért minek nevezzük azokat akik egy fillért nem fizetnek Mo.-nak mégis állandóan csak kuncsorognak a támogatásokért?!


Már százmilliárdokban mérhető az adományok mértéke amit a szegín határontúliak kapnak a semmiért. Miközben a magyar oktatás és eü romokban van.


Itt csak egy laza 50 milliárdot adnak:

[link]

2016. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ténylegesen kilépnek, akkor biztos nehezebb lesz a kijutás, ez egyértelmű. kb. olyan lesz majd mintha az USA-ba akarnál kimenni. Zöldkártya, stb...
2016. jún. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De ahogy olvastam aki már bent van és rendesen dolgozik meg adózik azt nem rakják ki csak úgy, mert nekik is kell a munkaerő. Ha be tudnák kerülni mielőtt bevezetnének ilyen zöld kártyákat meg franc se tudja miket akkor szerintem már meg lenne az esély maradni.

Am ezt az oldalt szoktam nézegetni, mit gondoltok mennyire megbízható?:

[link]

2016. jún. 25. 09:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még egyelőre ne vedd biztosra ezt a kilépősdit. Ez gyakorlatilag csak egy közvéleménykutatás volt, ami nem egyenlő a tényleges kilépéssel. Még nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni ebből. Várjuk ki a végét én azt mondom..
2016. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Remélem azért, hogy mégis maradni fognak, de 1 év múlva mire végzik úgyis kiderül, hogy végül mi lesz. Legfeljebb megyek máshova, de h nem itthon maradok az is biztos..
2016. jún. 25. 12:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Esély lesz, csak nehezebb lesz és rosszabb feltételek mellett.
2016. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4-es. ÉS mikor vitt el a víz titeket valamelyik évben 2010 vagy nem tudom mikor volt, milyen jól jött ugy-e, hogy külhoni magyarok küldtek segítséget. Akkor nem küldted vissza, mert neked nem kellm hanem szépen tartottad a markodat te is. Csak ennyi. Egyébbként nem tudom miért rontod még a levegőt Magyarországon.
2016. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!