Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik szerint iszlám veszély...

Akik szerint iszlám veszély van Európában, azok hányszor jártak európai országban az elmúlt 2 évben, és mit tapasztaltak a veszélyből?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 16:23
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
A hugom 2015. 01. 11-en Parizsban volt. Nem kivanom senkinek, hogy atelje azt az aggodalmat mint a szuleim, amikor meghallottuk a merenyletek hiret.
2017. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Végre itt a 2. normális válaszoló. Ment a zöld, köszi.
2017. aug. 17. 18:55
 23/43 anonim ***** válasza:
55%
Ahogy elnézem itt az emberek nagy része még nem hallott az IRA-ról vagy FNLC-ről, bár az ETA-t megemlítették már.
2017. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
76%
Lehet előző, de őszintén szólva engem jobban aggasztanak pld a ma, Barcelónában 13 embert meggyilkoló muszlimok, mint az ETA 3ö évvel ezelőtti cselekedetei.
2017. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
81%
*30
2017. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
80%
Én nem csak jártam, hanem még dolgoztam is olyan helyen ahol a menekülteket végül elhelyezték. Nem azt mondom, hogy mindegyik veszélyes, de teljesen más kultúrkörből jönnek, ami itt van az nagyon idegen számukra, ezért nehéz is a beilleszkedés nekik. Be lehet engedni párat, de csak szépen egyesével, minden biztonsági intézkedést szigorúan betartva és ha úgy néz ki nem csinál bajt, akkor szépen elengedni. Ha meg valami bűntényt csinál kétszeres büntetést adni neki, mintha egy őslakos csinálta volna. Azt se szabad hagyni, hogy klikkesedjenek, ha ide jön akkor próbáljon meg beilleszkedni, nem kell egy párhuzamos társadalom.
2017. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
85%

Olyan sötétek ezek a libsik, hogy az félelmetes. Mondjatok már egy olyan európai terrorszervezetet, amelyik a mai napig 2 hetente robbant.

A kérdésre válaszolva:

Jártam Nyugaton, és elég gáz volt, hogy alig láttam németet pl Münchenben, arról nem is beszélve, hogy rengeteg helyen botlottam rendőrökbe (amiért itthon már sipákolnának, hogy a rendőr jelenléte diktatúrát jelent). Ahhoz képest, hogy egyesek szerint mennyire nincs hatással a migráció a nyugatiakra, elég sok helyen láttam zsarukat, meg "gázolásbiztos" akadályokat. Párizsban dettó, de ott az előző évben voltam. Viszont a franciáknál ledöbbentett, hogy szinte "utcahosszan" imádkoztak a muszlimok a szőnyegeken. Elmegyek Párizsba, hogy francia élményben legyen részem, erre ott is nézem a sok rendőrt, meg egy rakás muszlimot.

2017. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
26,27, köszi a normális választ!
2017. aug. 17. 20:44
 29/43 anonim ***** válasza:
62%

Én is épp a Bataclan terror napján voltam Párizsban, mikor a merénylet történt akkor emelkedett a gépünk, de előző nap a merénylet környékén jártunk.

Amúgy kiderült, ez a mai egy marokkói muszlim szar volt. Ott hol is van háború? ?

2017. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
86%
egy közeli barátomnak a rokonai nem rég voltak látogatóban ők Svédországban élnek már tíz éve, azt mondták hogy régen olyan ország volt az ha elmentek nyaralni két hétre besem kellett zárni az ajtót annyira biztonságos ország volt. Ma már kocsmába menni egyedül is veszélyes
2017. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!