Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményetek szerint megnyugod...

Véleményetek szerint megnyugodhatok? Elmúlt a veszély?

Figyelt kérdés
Hétfő este óta szedem a Dufastont.Az első szem után kb 3 óra múlva volt egy kevés friss vérzésem,de azóta se barnázás,se rózsaszín folyás,se görcsölgetés.Létezik,hogy 4 szem után ennyit javult a helyzet?Hétágra süt a nap,egy könnyű sétát bevállalhatok?
2013. márc. 20. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt létezik, és egy laza, 10 perces sétától semmi baj nem lesz:) de azért pihizz utána!!
2013. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Szia!Mennyi idős vagy?Én nem mernék még nagyon sétálgatni max az udvarra állj ki a napocskára egy kicsit.Én 2 vetélés után a 3.nál inkább pihentem feküdtem pedig szerencsére én nem vérezgettem.Most már a 30.hétben vagyunk.Remélem minden rendben lesz!!Sok sikert!!
2013. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Duphastontól lehet lökés szerű vérzés. Az orvos mit mondott? Feküdj vagy ne?
2013. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
8 hetes km vagyok.12. hétig kell pihennem.
2013. márc. 20. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tartsd be az orvos utasítását!!Ne sétálj,csak ülj ki ,,napozni,,.Az is van olyan jó,mint egy séta!!!Most nagyon vigyáznod kell magatokra,ne sétálgass a 12. hétig!!


33+1 hkm

2013. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
jó, ezt nem írtad! akkor szerintem még maradj az ágyban.
2013. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Lesz még lehetőséged napozni, nem kevés. Nyisd ki az ablakot és élvezd fekve. Ne kísérletezz. Az egész nem ér annyit.
2013. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi lányok :-) azt hiszem egyenlőre ablakon keresztül élvezem a napsütést.Csak szeretnék már végre kicsit fellélegezni,nem azon idegeskedni,hogy vajon jól van-e a babám.Úgy örülök,hogy már nincs folyásom!
2013. márc. 20. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj,nyugodj meg,nézz vidám filmeket,és szurkolok hogy minden rendben legyen,már nem kell sokat várni és kicsit fellélegezhetsz :)
2013. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En negy hete fekszem. Hidd el ertem, hogy vagysz a napra, de ne tedd. En megkertem, az orvost, reszletezze, mit ert a fekvesen. Meg a tv-t se nezhetem ulve...
2013. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!