Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik szerint iszlám veszély...

Akik szerint iszlám veszély van Európában, azok hányszor jártak európai országban az elmúlt 2 évben, és mit tapasztaltak a veszélyből?

Figyelt kérdés
2017. aug. 17. 16:23
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Nagynéném Németországban él, kb. félévente megyünk és ő is kb. kéthavonta jön haza. Érhezhetően rosszabb lett náluk, bár ő Bajorországban él és olyan részen, ami még élhető. Kisváros, korábban csak néhány török volt, most meg már egyre több az arab. Múlt hónapban a velük szemben levő lakásban leszúrta az egyik arab a másikat. Ilyen gyilkolászás korábban nem volt. Az nem igaz, hogy mindenki retteg, de rosszabb lett a közbiztonság és ezek a jóarcú fiatalemberek nem igazán próbálkoznak felvenni a német mentalitást se munka, se más tekintetében.
2017. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
77%

A 2010-es évek elején voltam Párizsban,ott emlékszem volt egy széles utca,ahol rengeteg volt a fekete.Volt egy asszony is,ahol a hátán egy sötétlila pamut kendővel átkötve a hordozott egy kisbabát,a bal kezével meg fogott egy mondjuk 5 éves kisgyereket.

Németországban sosem voltam többnapos kiránduláson,csak ideiglenesen.Egy Passau nevű kisvárosban voltam,ott nem emlékszem,hogy voltak-e migránsok.

De mikor utána mentem Amszterdamba,ott külföldiekből nem volt hiány.Az még 2016 januárja volt.

Ezen a júliuson voltam Dél-Olaszországban,ahol állítolag özönlenek felfele a migránsok,csak egy 8 tagos bandát láttam vonulni.

Kb ennyire emlékszem.Lehet,hogy azóta sokat változott Nyugat-Európában a helyzet.

2017. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
55%
De egyébként nemrég jártam Budapesten és ahogy a körút mentén sétáltam rengeteg afrikai négert láttam, azokat a nagyon feketéket, meg sok törököt is egy török étterem mellett. Ezt csak azért írom le, mivel szerintem nekünk sincs okunk panaszra, hiába nem fogadtuk el a kvótákat egyre több külföldit látni a fővárosban. Egyelőre még csak ott.
2017. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
81%

Bemásolom ide egy részletét a levélnek amit Sv.o-ban élő barátom írt néhány napja:Nem tudom hol lakik az,aki nyugalomról,békéröl beszél helsingborgban……….ez a nyugalom és béke arról szól,hogy a napokban a lányom barátnôje ment haza este a barátjával,amikor 2 néger elôugrott a bokrokból,és kirabolták ôket,vagy az talán,hogy fiatal arab kölykök fényes nappal kirabolnak öregeket,letépik róluk az aranyláncot,vagy gyürüt.vagy cigánylányok odaülnek öreg bácsik mellé a parkban a padra,és akarnak adni nekik aranyláncot,mondván,”maga aranyos,kedves ember”és amikor az ”aranyláncot”ami hamis a nyakába teszi,leveszi róla az öreg aranyláncát.és ha netán az öreg ellenkezik,akkor erôszakkal megteszik mégis az ajándék átadását,ami végül ,is az igazi aranylánc kicserélése hamisra.az autók gyakran égnek éjjel úgy a dalhemban,mint drottninghögben.

Szóval van nyugalom.lányokat berángatnak autókba,és vagy megerôszakolják ,vagy még meg is ölik ôket………..szóval nem unalmas ország a mai svédország.

Mindenki elgondolkodhat ezeken a sorokon.

2017. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 mahulamuha válasza:
71%
Nem tudom miert valaszol a sok okostolyas amikor semmi fogalmuk nincs az egeszröl... En 2 eve elek Nemetorzagban, apam lassan 6 es nemcsak hogy amiota ö kilyött, hanem amiota en kint vagyok kb meg 100 szorosodtak a negerek,muszlimok stb...Igenis felni kell tölük SAJNOS föleg it ahol nemcsak magyarorszagnal DE meg amerikanal is nagyobb PROPAGANDA van es igy el sem ITELIK öket...:(
2017. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

Egy barátom volt Boszniába (muszlim többségű európai ország), de semmi baja nem történt.


A muszlim bosnyákok meg se erőszakolták, nem rabolták ki, nem ölték meg. Szerintetek miért nem?


Valamint a magyarok legközelebbi rokonai (kazakhok, törökök, tatárok, üzbégek, stb.) mind muszlimok, ezért is álszentség a muszlimozás a magyarok részéről.

2017. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Nem álszentség, mert a vallásukkal nem értünk egyet, nem pedig azzal, mert x vagy y származásúak. Ha ennyire rajongója vagy az iszlámnak, akkor térj át, de ezért ne szólj le másokat, mert mi nem kérünk belőle. Képzeld, én meg voltam olyan buliba, ami tele volt "náci" szélsőségesekkel, és egy újjal sem értek hozzám.
2017. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

37-es válaszoló!


A bosnyákok esetéről, amit itt meséltem, mi a véleményed?


Ők muszlim délszlávok:

[link]

2017. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

69%-nak:

A muszlim kozossegek nem mindegyike agressziv, ennek az ellenkezojet senki sem allitja. A tobbseg "csendes".


A problema a szelsoseges kisebbseggel van, akik viszont vannak eppen elegen ahhoz, hogy megzavarjak az europai tarsadalmak szamunkra normalis eletvitelet.

Es ezek a kisebbsegek a Koranban lelik meg az igazolast a gyilkolasokhoz. Es raadasul a Koranban ezt az agressziora valo felhivast, nem kell keresni. Ott virit feheren feketen.

2017. aug. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
A valasz 67%-nak ment.
2017. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!