Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálják nálunk magyarokn...

Miért utálják nálunk magyaroknál a zsidókat? Mit ártottak nekünk?

Figyelt kérdés
.
2017. okt. 1. 12:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
16%
a legbestialisabb nepirtasuk az oroszorszagi volt.az akkori amerikai nagykovet jelenteseket kuldott az Allamokba,hogy milyen elkepeszto nepirtas folyik Oroszorszagban .az mar a pathologias rasszizmus kategoria de tenyleg.hogy valakit ennyire gyulolni mert annak szuletett az mar tenyleg beteges.
2017. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert az emberi tudatlanság és fanatizmus nem ismer határokat. Az emberek jelentős része nem is tudja magáról, hogy zsidó származású vagy sem, jó eséllyel egy fél utcányi náci gyökérből lesz egy, akinél az egyik dédnagyapa még zsinagógába járt.


Alapvetően persze a működési mechanizmus érthető, az ember primér szinten ősközösségi és törzsi kifiaborja gondolkodásra van huzalozva, de 6-7 ezer évnyi civilizációval, teljesen bejárható és megismerhető világgal azért ez meghaladható volna ám.

2017. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
64%

Általában a szélsőjobbosok utálják őket,de én nem tudom miért.


Ők szeretnek belehalni a munkába.A zsidók pedig vagyonosok voltak.

Azt nem értem,hogy ezek az emberek miért kifejezetten a zsidókat utálják.

Utálhatnának mindenkit,aki gazdag.

De ők szeretik a gazdagokat szolgálni,ezért nem értem mi ez a nagy zsidóutálat náluk.


Bezzeg az oroszokat hogy szeretik,ahol kizsigerlik a népet,éhbérért tartva.

2017. okt. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
hogy lepontoztak a kritikus valaszokat..de arra mar kopni nyelni senki nem tud,hogy mi van a talmudban.szanalom. :'D
2017. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező, aki ilyen kérdést tesz fel, azt valószínűleg semmilyen válasszal nem lehetne meggyőzni. Hatalmas irodalma van ennek, minél többet kellene elolvasnod, és elsősorban a zsidóságot megismerned, de minél jobb logikai képességek is szükségesek (pl. hogyha 100-ból csak 1 különbözik, akkor nem nézz teljesen sokszínűnek egy halmazt). A múltkor vitatkoztam egy nácizó libsivel, leírtam, mi a zsidó vallás lényege, vagy hogy több mint 100 millió áldozata volt egy Marx, Lenin, Kun Béla, stb. fémjelezte diktatúrának, de semmi hatása nem volt. Ha nincs erkölcsi érzék, logika és ismeretanyag, akkor hiába.
2017. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%
Szép teljesítmény, két oldalnyi ocsmány antiszemita gyűlölet. Majdnem az egészet jelenteni kellett.
2017. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
hogy megy a tereles. :'DD
2017. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
29%

Mert lopnak.

Tudom, másik is loptak.

De a zsidók többet.

2017. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
26%

13-09


Nem igaz, amit a vegyülésről írsz, nem lehet tapasztalatod a családfakutatásban.


A zsidók vegyes házassága ritka, mint a fehér holló.

2017. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

13:09

Könyörgöm... Egy kínait is lezsidóztok?

Az előbb általánosítottál.. ,,emberek"

2017. okt. 3. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!