Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha életem során nem szeretnék...

Ha életem során nem szeretnék muszlimokkal együtt élni, akkor hová kell költöznöm a világon belül?

Figyelt kérdés

2018. febr. 21. 07:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
73%
Kuvukiföldre.
2018. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
69%
Beszélgettem Argentínokkal, Kategóriában nincs egy sem. (Nem vicc)
2018. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
100%
*patagónia, nem kategória. 😊
2018. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
25%

"Akkor magyarul szólva csak fogjuk rá mindenkire, hogy potenciális veszélyforrás, mert csak."


Nem, nem csak. Azért, ami az elmúlt években történt.

Hisztizz az ISIS-nek.


"Ennyi erővel akkor monstantól kijelentem rád, hogy ISISes terrorista vagy."


Nyugodtan, csak épp pont leszarja majd mindenki, hogy te mit jelentesz ki rólam.

Fordítva ülsz a lovon, de nagyon.

2018. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
70%

,,Nem, nem csak. Azért, ami az elmúlt években történt."

Gondolom a terror akciókkal jösz. Nyugotan rúgj megint egy öngólt, számtalanszor le lett írva nektek miért lehetne akkor még sok európai nép ellen is törvényt hozni.


,,Hisztizz az ISIS-nek."

Annak az ISIS-nek akik ellen muszlimok is felszólaltak? Akik Boszniában is többször próbáltak megöletni egy Imámot, mert az felmert szólalni ellenük és megmondta az ISIS minden, csak nem Muszlim?


,,Nyugodtan, csak épp pont leszarja majd mindenki, hogy te mit jelentesz ki rólam.

Fordítva ülsz a lovon, de nagyon."

Nem én ülök fordítva a lovon, te beszélsz itt össze-vissza mindent már jó ideje, hogy pusztán azért akars mások ellen törvényt hozni, mert muszlimok. Tudod ki kezdte így? Hitler. Mi lett Hitlerrel? Az, hogy már a saját népe is a bukását kívánta, nem hiába volt az, hogy a végére annyi Náci tiszt segített a Szövetségeseknek.

2018. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
73%
Sertéstelepre.
2018. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
54%
Japánba, mert ott kolbászból van a kerítés.
2018. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
73%

"a terror akciókkal jösz. Nyugotan rúgj megint egy öngólt, számtalanszor le lett írva nektek miért lehetne akkor még sok európai nép ellen is törvényt hozni."


Azért, mert te elhiszed azt a sok baromságot, amit kitaláltál, még nem lesz igaz.

2018. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
73%

"Annak az ISIS-nek akik ellen muszlimok is felszólaltak?"


Annak az ISIS-nek, akiket támogatnak a belga muszlimok is és akadályozták a hatóságok felderítő tevékenységét.

2018. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
34%

"Nem én ülök fordítva a lovon,"


Dehogynem, csak észre se veszed magad.

2018. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!