Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha életem során nem szeretnék...

Ha életem során nem szeretnék muszlimokkal együtt élni, akkor hová kell költöznöm a világon belül?

Figyelt kérdés

2018. febr. 21. 07:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
22%

"Annak az ISIS-nek, akiket támogatnak a belga muszlimok is és akadályozták a hatóságok felderítő tevékenységét."


Forrás: Kormánypropaganda

2018. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
20%

,,"a terror akciókkal jösz. Nyugotan rúgj megint egy öngólt, számtalanszor le lett írva nektek miért lehetne akkor még sok európai nép ellen is törvényt hozni."


Azért, mert te elhiszed azt a sok baromságot, amit kitaláltál, még nem lesz igaz."


Logikád alapján azért hozzanak törvényt, mert hirtelen muszlim vallást felvett arabok (mindegyiknél találtak ,,Iszlám kezdőknek" könyvet, sokukról kiderült, hogy addig ateista volt) terrorakciókat követtek el.

Eme logika alapján akkor az írek ellen is hozzanak törvényeket, ahogy a baszkok ellen is, mivel ők is követtek el terrorista akciókat + terrorszervezetük is volt (IRA és ETA).

Meg akkor a saját logikád alapján saját magunk ellen is hozzunk törvényt, mivel ugye volt egy körúti robbantónk is. Nem, nem teljesen más dolgok ezek, ez a te logikád.


,,Annak az ISIS-nek, akiket támogatnak a belga muszlimok is és akadályozták a hatóságok felderítő tevékenységét."

Milyen felderítő tevékenységet akadályoztak, mikor mindegyik merénylőről megkaptak minden adatot már a brüsszeli merénylet előtt? Szerinted Törökország miért szólt be, hogy nem hisztizni kell, hanem a munkájukat kellett volna végezniük? Szerinted miért írta ugyanezt az Anonymus? Ezrével küldik a hatóságoknak a személyes adatokat bizonyítékokkal együtt akik összehozhatóak voltak az ISISsel (párizsi merénylet után minden tevékenységét beszüntette az Anonymus és kiberháborúba kezdett az ISISsal, a DarkWebről törlik folyamatosan a toborzó oldalaikat, twitter felhasználóikat törik fel, a netes toborzásért és egyebekért felelős emberek adatait szerzik meg). Ki se kellett volna menniük, hogyha veszik a fáradtságot és azt csinálják, ami a munkájuk. Nem csak a belgák, az összes ilyen titkosszolgálat ennyire balfék, Dzsihad Johnra 24 órás megfigyelést adtak ki és röhögve tudott kiszökni az Iszlám Államhoz Angliából.

Ingyen kaptak segítséget, sokkal hatékonyabban, mint amilyen munkát végeznek az ő fizetett embereik mégse tudták ellátni a feladatukat. Akkor milyen felderítő munkájukat akadályozták, ha már nem volt mit felderíteniük?

2018. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
93%

Erről beszéltem:D

Azért, mert te egyenlőségjelet teszel 1 db körúti robbantó meg kb több száz áldozattal járó merényletek közé, még az nem lesz egyenlő, akár mennyire is szeretnéd:)

A többi írásod meg ugyan ekkora baromság, semmi értelme, a valósággal nem egyező.

Elhiszem, hogy nem tudsz beletörődni, de sajnos ez van és én itt ezt a komédiát be is fejeztem, mert gyerekes vagy.

2018. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
75%

,,Azért, mert te egyenlőségjelet teszel 1 db körúti robbantó meg kb több száz áldozattal járó merényletek közé, még az nem lesz egyenlő, akár mennyire is szeretnéd:)"


Vicces, hogy pont te beszélsz ilyenekről, mikor te teszed ezt. :D Azért nem akarnál muszlimok és arabok ellen törvényt hozni, mert volt köztük egy elkövető. Mikor rávillágítok, hogy oké, de köztünk is vannak ilyenek, akkor az egyből nem ugyanolyan már. :D


,,Elhiszem, hogy nem tudsz beletörődni, de sajnos ez van és én itt ezt a komédiát be is fejeztem, mert gyerekes vagy."

De rendesen fejezd be, nem úgy, mint eddig minden alkalommal, hogy már el fogytál az érvekből és majd másik kérdésnél elkezded megint ugyanezt, megint eljátszuk ezt, megint lelépsz, mint ahogy teszed minden alkalommal. :D

2018. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
100%

42: "Eme logika alapján akkor az írek ellen is hozzanak törvényeket, ahogy a baszkok ellen is, mivel ők is követtek el terrorista akciókat + terrorszervezetük is volt (IRA és ETA)."


Nem, ez a logika egyáltalán nem ide vezet.. ugyanis a muszlim terroristák _vallási fanatikusok_, vagyis nem a nemzetiségük alapján definiáljuk őket, hanem a vallásuk alapján. Szándékos félrevezetés összemosni ezt a két fogalmat.


"Meg akkor a saját logikád alapján saját magunk ellen is hozzunk törvényt, mivel ugye volt egy körúti robbantónk is."


Ha tízezrével özönlenének külföldre fanatikus magyar "körúti robbantók" hogy végítéletet hozzanak a hanyatló nyugatra, akkor nem lehetne egy szót sem szólni ha külföldön törvényeket hoznának ez ellen. De ez a történet nyomokban sem tartalmaz ilyen elemeket. Úgyhogy nyilván te is tudod, ez a példád szánalmas volt.

2018. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon hányszor robbantottak muszlimok? Egyszer sem. Hány nőt erőszakoltak meg? Egyet sem. Viszont magyarok robbantottak, gyilkoltak és erőszakoltak. Akkor magyaroktól nem félsz? Ez alapján olyan helyre kellene költöznöd ahol nincsenek magyarok."


Persze, mivel Magyarországon elenyésző számban vannak.


Most pedig sorolhatod nyugat-európában hány magyar csinálta azt amit a kedvenceid közül! ;)

2018. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
29%

"Most pedig sorolhatod nyugat-európában hány magyar csinálta azt amit a kedvenceid közül! ;)"



Nemi erőszakot követtek el magyarok. Gyilkosságot is. Aztán szervezett formában gyerekeket kényszerítettek prostitúcióra Bécsben. Most így hirtelen ezek jutnak eszembe. Ez alapján is már tényleg rettegned kellene a magyaroktól. Arról nem is beszélve hogy Magyarországon miket művelnek.

2018. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
100%

" Nemi erőszakot követtek el magyarok. Gyilkosságot is. Aztán szervezett formában gyerekeket kényszerítettek prostitúcióra Bécsben. Most így hirtelen ezek jutnak eszembe. Ez alapján is már tényleg rettegned kellene a magyaroktól. Arról nem is beszélve hogy Magyarországon miket művelnek."


Az említett "magyarjaidtól" tényleg kellene. ;)

2018. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
15%

Hmmm. A magyarok annyira jók hogy amikor Torontói iskolatársaim megtudták hogy félig magyar vagyok kiközösítettek.

Kedves magyarkák bűnei: lopás, emberrablás,csalás, rablás..stb.

2018. febr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
73%
Piréziába. Úgy tudom, ők egy muszlimot sem engednek be.
2018. febr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!