Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha életem során nem szeretnék...

Ha életem során nem szeretnék muszlimokkal együtt élni, akkor hová kell költöznöm a világon belül?

Figyelt kérdés

2018. febr. 21. 07:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
59%
A Vatikánba.
2018. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
66%
Magyarországra. De komolyra fordítva a szót, akkor Japán a nyerő. Tiltják a muszlimok beutazását, iszlám vallású ember nem teheti be Japánba a lábát. Ha mégis be sikerül mennie, akkor sincs "simogatás", azonnal begyűjti a rendőrség őket, és kitoloncolja. Pár éve volt valami cikk, ott próbált meg valami iszlám fazon rendezkedni, de levadászták és kitoloncolták az országból. Velük szemben nincs nagy demokrácia Japánban, nem ölik meg, de gyorsan eltávolítják a delikvenst.
2018. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
30%
Annyi biztos, hogy aki szerint a magyarok ugyanolyan alávalók mint a nyugatabbra bűnöket elkövető migránshorda annak ebben az országban nincs keresnivalója, és takarodhatnának innét. A másik haverjaikkal együtt akik csak áldozatok lehetnek, ha rosszakat csinálnak akkor meg már "magyarok" természetesen. Akkor más nincs kiemelve ugyebár....
2018. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
72%

"De komolyra fordítva a szót, akkor Japán a nyerő. Tiltják a muszlimok beutazását, iszlám vallású ember nem teheti be Japánba a lábát. Ha mégis be sikerül mennie, akkor sincs "simogatás", azonnal begyűjti a rendőrség őket, és kitoloncolja. "



Látom még mindig terjed a neten ez a hülyeség. Mondjuk elég butának kell lenni ahhoz hogy valaki komolyan vegye hogy egy olyan demokratikus ország mint Japán betiltotta az iszlám vallást.


150 ezer muszlim él Japánban. Néhány éve adták át a legnagyobb mecsetet:


[link]


Itt pedig pontokba szedve cáfolják a neten terjedő hülyeséget.


[link]

2018. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
70%
Sokat elmond az itt jelenlévők értelmi szintjéről hogy azt a válaszolót aki totál hülyeségeket állít Japánról 100%-osan hasznosnak ítélik az agymenését, engem pedig lepontoznak miközben leírtam a valóságot Japánról forrást megjelölve.
2018. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
61%

Én ezt találtam:


[link]


De próbálkozhatsz Ausztráliával is, nagyon szigorúak a letelepedés szabályai, az Ausztrál miniszterelnök megmondta, akinek nem tetszik ott, az haza mehet


[link]

2018. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim válasza:
0%
Oda, ahol nincs lelkiismereti és vallásszabadság.
2018. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
56%
#67 A muzulmán országok nagy részében nincs.
2018. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
100%
Az Antarktiszra. Vagy ahonnan ők jöttek. Már lassan mind ide fog költözni!
2018. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
59%
Vatikán
2018. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!