Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban, Ausztriaban...

Németországban, Ausztriaban élők, mik a tapasztalatotok a fajgyűlölet mértékével a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Németországban élek Kelet-Szászországban, de el akarok költözni mert elegem van a fajgyűlöletből. Itt a legerősebb a szélsőjobb az egész országban, rengetegen utálnak mint a sz@rt, állandóan át akarnak verni mindenütt, h@lyének néznek, szórakoznak velem, ha meglátják hogy magyar vagyok.

Hivatalokban szinten csak szőrakoznak velem, többnyire nem vesznek komolyan. Van Úgy hogy benézek egy kisiskolaba és külföldiek elkülönítve egy kupacban játszanak elszeparalva a helyi szaszoktol, szasz gyerek nem játszodt a külföldivel. Allandoan szidnak mint a bokrok, kiröhögnek, zsarolnak meg fenyegetnek minden hülyeseggel. 2,5 éve vagyok itt de uyg döntöttem hosszu tavon nem maradok, csaladok nem akarok itt letrehozni, mert nehogy a gyerekeim legyenek a bokszzsákok az iskolában 12-20 évig.


Emiatt kérdezem, hogy mik a tapasztalatok ezzel Németország vagy Ausztria más részein?



2018. jún. 15. 10:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Gyengécske trollkodási kísérlet.
2018. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Ez nem trollkodás, ez a helyzet.
2018. jún. 15. 10:58
 3/35 A kérdező kommentje:
Utóbbi két sort az elsőnek írtam.
2018. jún. 15. 10:59
 4/35 anonim válasza:
92%

Ausztriáról tudok nyilatkozni. Magyarokkal elvannak, főleg ha látják, hogy dolgozni jöttél, nem héderelni.

A törököket, négereket, viszont utálják itt is.

2018. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%

Keresgélj csak tovább külföldön és ne siránkozz, ha már beszoptad, hogy ott milyen jó lesz neked!

Hacsak nem vagy orvos, vagy mérnök, mindig alja csicska leszel, aki olyan pénzért dolgozik, amit az ottaniak nem vállalnak el. Ezzel tekintélyed soha nem lesz, de valamit valamiért!

2018. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
29%

A legjobb megoldás, ha mindenki marad ott, ahová az élet helyzetre. Nem kell kóborolni, hacsak nem háborús helyzet, vagy egyéb nyomós oka van menekülésre - mindenkinek van egy szülőhazája.

*

A világ vagyok - minden, ami volt, van:

a sok nemzedék, mely egymásra tör.

A honfoglalók győznek velem holtan

s a meghódoltak kínja meggyötör.

Árpád és Zalán, Werbőczi és Dózsa -

török, tatár, tót, román kavarog

e szívben, mely e multnak már adósa

szelíd jövővel - mai magyarok!


...Én dolgozik akarok. Elegendő

harc, hogy a multat be kell vallani.

A Dunának, mely mult, jelen s jövendő,

egymást ölelik lágy hullámai.

A harcot, amelyet őseink vivtak,

békévé oldja az emlékezés

s rendezni végre közös dolgainkat,

ez a mi munkánk; és nem is kevés.

(József Attila)

2018. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
35%
*ahová az élet helyezte
2018. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
54%
Nekem van egy nő ismerősöm, ő szokott panaszkodni, hogy mekkora férgek a hivatalokban.
2018. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Bajorországban élek. Többségében barátságosak velem, persze van kivétel. Nem szoktam úgy érezni, hogy hátrányosan kezelnek csak azért mèrt külföldi vagyok. Persze beszélek németül...
2018. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Ja igen, majd elfelejtettem: én is beszélek németül, csak németül társalgok mindnekivel...egyébként itt hozzá se lehetne kezdeni semmihez...
2018. jún. 15. 11:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!