Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban, Ausztriaban...

Németországban, Ausztriaban élők, mik a tapasztalatotok a fajgyűlölet mértékével a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Németországban élek Kelet-Szászországban, de el akarok költözni mert elegem van a fajgyűlöletből. Itt a legerősebb a szélsőjobb az egész országban, rengetegen utálnak mint a sz@rt, állandóan át akarnak verni mindenütt, h@lyének néznek, szórakoznak velem, ha meglátják hogy magyar vagyok.

Hivatalokban szinten csak szőrakoznak velem, többnyire nem vesznek komolyan. Van Úgy hogy benézek egy kisiskolaba és külföldiek elkülönítve egy kupacban játszanak elszeparalva a helyi szaszoktol, szasz gyerek nem játszodt a külföldivel. Allandoan szidnak mint a bokrok, kiröhögnek, zsarolnak meg fenyegetnek minden hülyeseggel. 2,5 éve vagyok itt de uyg döntöttem hosszu tavon nem maradok, csaladok nem akarok itt letrehozni, mert nehogy a gyerekeim legyenek a bokszzsákok az iskolában 12-20 évig.


Emiatt kérdezem, hogy mik a tapasztalatok ezzel Németország vagy Ausztria más részein?



2018. jún. 15. 10:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
95%

11 igen, a lepontozásodból egyértelműen kiderül, hogy provokálni akarsz, hogy sivalkodni, jáájájáj, de csúnya-búnya rásszisták a németek.

További jó szórakozást!

2018. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
11. Én nem a németekről bezséltem hanem a helybéli kelet-szászokról. De ha lepontoznak akkor ez azt jelenti vélhetően, hogy sokan nem értenek velem egyet és ez jó jel. Mert akik lepontoznak nagyrészt biztos, hogy nem ismerik ezt a helyet és vélhetően jobbak a tapasztalataik:)
2018. jún. 15. 11:54
 13/35 anonim ***** válasza:
96%

'Én nem a németekről bezséltem hanem a helybéli kelet-szászokról.'

" Allandoan szidnak mint a bokrok, kiröhögnek, zsarolnak meg fenyegetnek "


Kisasszony - nyafogtál egyet, mert csúnyán nézett rád egy ember a hivatalban (ahol nyilván a segílykéért nyüszögtél)

Majd kifutott egy általánosításra- mert te "benézel néha egy-egy iskolába" (oda ne rohanjunk... ) ahol már szinte égetik a nem szászokat, téged meg zsarolnak fenyegetnek - és persze higgyük el, te okosan és szorgalmasan dolgozol,

hát ilyenek a szászok - meg a németek az osztrákok ugye???


Az egészből az derül ki: TE VAGY RASSZISTA.

2018. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is nagyon kamugyanús a sztorid! ;)
2018. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
95%

Én Ausztriában vagyok targoncás, de engem még nem akartak megölni/megverni/szétütni, stb.

valamit rosszul csinálsz.

2018. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy hasolnló fogadtatása lesz ennek az kérdésnek.

Fogalma nincs senkinek, hol élek, de azért reflexből egyből rávágjátok hogy én vagyok a h@lye és én vagyok mindenért a felelős, már csak azért is hogy még véletlenül se értsünk egyet és legyen balhé.

Fő a polgártársi szeretet és az összetartás!

2018. jún. 15. 23:13
 17/35 anonim ***** válasza:
73%

#16

Milyen összetartást vársz tőlünk?

Ebből a közösségből te léptél ki önként és dalolva, nem vagy a "közösségünk" tagja.

Választottál, élvezd! ... és ne velünk sajnáltasd magad!

2018. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

"ha meglátják hogy magyar vagyok."


Na ezt magyarázza meg nekem valaki legyen szíves. :)

2018. jún. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
polgártársi szeretet? olyannal aki rágalmazza az embereket? hogy fajgyűlölők? inkább börtönnel kellene büntetni az ilyet. Hol élsz? melyik bolygón?
2018. jún. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

18-as:


Mit kell ezen magyarázni?

A magyart, mint Kelet-Európait itt sokan alsóbbrendűnek tartják, nem úgy viselkednek vele mint mondjuk egy japán, svéd, amerika stb illetővel.

2018. jún. 16. 07:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!