Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerbia még meddig töri ezt...

Szerbia még meddig töri ezt az albániai viselkedést?

Figyelt kérdés
Aki látta ma a Svájc-Szerb meccset pontosan tudja miről beszélek..

2018. jún. 22. 22:49
1 2
 1/17 anonim válasza:
90%
És aki nem látta? Kérlek, fejtsd ki.
2018. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Bármi olyan is volt, amire te nem adtál hivatkozást, nem tudom sajnálni a szerbeket.
2018. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Svájcra fogadtam és nyertem! Jó kérdés legfőképp Koszovó miatt van ez hogyha az USA nem avatkozott volna bele és nem szakította volna ki Koszovót béke lenne a 2 nemzet között... Mert ugye az USA nak hidfőállás kellett a balkánon.
2018. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt láttam, hogy a szerbek fütyülték ki az albán származású svájciakat. Te miről beszélsz?
2018. jún. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=R0XkPPKcYas


Tessék, itt van a videó amiről beszéltem.

2018. jún. 23. 10:02
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez a legkevesebb, amit reagálhattak, amiért végig kifütyülték őket.
2018. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Hát, én nem igazán vagyok képben a külpolitika ezen részével, biztos pattanásig feszített a helyzet... de haver, nehogy már két csóró focista gólörömétől boruljon ki Szerbia!! És Szerbia alatt nem a twitterező állampolgárokat értem, akik behashtaggelik a meccset és kiborulnak, hanem Szerbia mint állam. Azt hiszem, ez elég gyermeteg volna.
2018. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mondom persze hogy kifütyülték őket mivel a nagy része albániai koszovói születéső, mondjuk Xhaka gólörömje valóban nem volt szép főleg az Albán zászlóra utalva. Szerintem 20 év múlva Szerbia be darálja Albániát nem tudom h tik h látjátok. De esélyes egy újabb Háború az a lényeg..
2018. jún. 23. 10:55
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

"persze hogy kifütyülték őket mivel a nagy része albániai koszovói"


Szerintem akkor Szerbiának előbb a sajat háza táján kéne sepregetnie, nem illik sekit azért kifütyülni, mert hol született.


Szerbiát egyszer meg már jól megbombázták ez ügyben, nem hiszem, hogy megint erre vágyna...

2018. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ha nincs a NATO akkor az Albán föld megszünnik,


" A Szerbeket megverni lehet, de legyőzni nem " Majd jönnek az oroszok.. Igaz a többi nem az én dolgom de remélem erre lép valamit Vucic..

2018. jún. 23. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!