Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédország ennyire veszélyes...

Svédország ennyire veszélyes lett?

2018. szept. 21. 19:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Ja, tudom. A közel keleti, afrikai bevándorló lop csal bűnözik, nem akar dolgozni, a magyar migránsokat pedig mind szenté lehetne avatni. Eltaláltam? :)
2018. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%

11.


Na, megy ez. Fejlődsz te.

2018. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
5%

Megnéztem a videót és azonnal fideszes lettem.

:)

2018. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Én csak ennyit mondok: tavaly decemberben osztályfőnököm kint volt Svédországban, túlélte és azt mondta, hogy nem tapasztalta azt hogy különösebben veszélyes lenne (bár lehet csak magyar mércével mérve..), és bocsáss meg de inkább egy általam megbízhatónak ismert embernek hiszek mint akárki másnak.
2018. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
18%

14.


Kint volt egyszer az ofőd? Az már valami. Én hat évig oda jártam. Persze, túl lehet élni. De azért az élet sokrétűbb.

2018. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%

"Kint volt egyszer az ofőd? Az már valami. Én hat évig oda jártam. Persze, túl lehet élni."


HakapesziM, és a hat év alatt egyszer sem erőszakoltak vagy öltek meg téged a migránsok?

2018. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
13%

16.


Hát láttam ezt - azt 17 év kamionozás során. Svédországban és máshol is. Néhányszor meggyűlt a bajom velük.


Kezdjük? Van pár sztorim. Sokáig fent leszünk. Nekem meg reggel 5 - kor be kell rúgni a motort.

2018. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%
Úgy látom élsz is virulsz így ezt kizárhatjuk. Marad az hogy erőszakolt-e már meg téged migráns Svédországban?
2018. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%
Most voltam ott. Köszönik, jól vannak. Élnek békésen és jól, és nagy ívben tesznek arra is, hogy rossz hírüket keltik hazug emberek.
2018. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%

Na akkor kicsit tegyük tisztába a dolgokat. Én az USA-ba szoktam járni. Egyes sutyerák semmire se való szomszédok irigykednek és szidnak is hogy nekem erre miből tellik (csak azért említem mert egy igazi magyar már csak ilyen). Hogy jön ez ide? Mit akarok ezzel?

Elárulom. Rendszeres hírek jönnek arról hogy az USA-ban bevásárlóközpontokban és rendezvényeken vagy iskolákban egyszerre több embert megöltek. Én amikor ott vagyok akkor mindig egy biztonságos amerikát látok. Az USA-ban nagyon régóta élő összes ismerősöm se találkozott még erőszakkal. Még egyszerű lopással sem. Balszerencse kell hogy ilyesmibe belefuss vagy az hogy direkt a rosszabb környékeket keresd fel.

De ha én be akarnám bizonyítani azt hogy az USA egy fokozottan veszélyes ország azt könnyűszerrel megtehetném. Elég csak a híreket belinkelnem cikkek és videók formájában. Meggyőző lenne.

2018. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!