Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban tényleg ellepik...

Németországban tényleg ellepik a bevándorlók az utcákat, és tényleg erőszakosak és csak a baj van velük?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik kint élnek. Tényleg ilyen rossz a helyzet? Csődbe viszik Németországot?

2018. okt. 5. 20:54
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
38%
Igen, amit a TV-ben látsz és mondanak, az szóról szóra mind igaz! Németországban az emberek félnek kimenni az utcákra, a gyerekeket nem merik iskolába vinni mert késsel és ak47-es gépfegyverrel őrködnek a muzulmán bevándorlók a házak előtt! Reggel 6kor a mecsetekből "Allahu akbar" kiáltás hallatszik, amire bevándorlók özönlenek a mecset köré és feláldoznak egy kisbabát akinek anyját lemészárolták. Aki ki mer menni az utcára azt halomra lövik. A német parlamentben merkel mögött atomrakéta vetővel áll 15 migráns és dirigál neki.
2018. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
60%

Van ahol ellepik és ott elő is fordulnak a nekik tulajdonított negatívumok.

Németország nagy, így vannak részek, ahol csak mutatóban vannak, esetleg még nincs közülük egy sem.

Vannak no go zónák, illetve olyan helyek, ahol már lehet mondani, hogy kezdenek kialakulni.

Főleg az afgánok a cikisek, legalább is ahol én voltam, át is mentem egy másik városba, mert az előzőben már zavartak engem.

Haverjaimhoz mentem, a pénzem nem lett kevesebb és az új helyen nem volt velük gond, mert csak néhányat lehetett látni, azokkal nem volt baj.

Akkor cikis az ilyen helyzet, pontosan ahogy valaki írta, mint otthon, ahol sok van belőlük, mint nálunk a romákkal.

2018. okt. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
17%

"csak néhányat lehetett látni, azokkal nem volt baj."


Az is épp elég baj ha látni lehet néhányat.

2018. okt. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
93%

Barátnőm a családjával költözött ki még 2015-ben, szóval pont akkor, amikor ugye kezdődött ez az egész. Én amennyire ismerem őket, nincs baj velük, egész normálisan viselkednek!

Na de gondolom téged csak egyfajta embercsoport érdekel, úgyhogy a barátnőm és a családja elmondásaira tudok hivatkozni.

Ott, ahol ők laknak, semmi gond nincsen velük. Dolgoznak, teszik a dolgukat, élnek. Ha egész Németországot nézzük, van egy kevés, akik nem tudnak/nem akarnak beilleszkedni, ezért bűnöznek, de aki ott rossz ember, az ott is rossz ember volt, ahonnan jött (mert képzeld el, nem fekete-fehér a világ, a bevándorlók nem "rosszak" vagy "jók", ugyanúgy van mindenféle ember köztük).

A "csődbe viszik" dolgot nem értem, többet profitál belőlük az ország, mintsem veszítene, a többség dolgozik, adózik. Vannak, akik egyetemre is mennek.

Engem ezek mind nem lepnek meg, és ennek annyi a titka, hogy nem nézek kormánypropagandát. Sőt, ajánlatos a külföldi hírportálokat (is) olvasni, nem csak magyart, és akkor nem fogod elhinni ezt az egyértelmű hazugságokra épülő lejárató és uszító kampányt.

2018. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
#18 vagyok, annyit még hozzátennék, hogy azért a németek többsége továbbra is úgy gondolja, hogy Németország helyesen tette a menekültek befogadását, de elutasítja azt a módját, ahogy Merkel tette. Többek között ezért csökkent Merkel és a pártja népszerűsége, nem azért, mert befogadták a menekülteket. Ez csak egy elég gyakori tévhit szerintem.
2018. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
18%

Tipikus.

Megy a mosdatás, semmi gond nincs velük bla bla bla, pont a nagyapám, a kereszfiam, a szomszédom apja Németben van, pont egy migráns mszálló mellett és Bibliát osztogatnak meg dolgoznak, majd mennek önkénteskedni.:D

Nem is átlátszó, hogy full kamu az egész.:D


Maradjunk annyiban, hogy ha ez így lenne, Merkel nem ment volna a törökökhöz rimánkodni, hogy ne engedjék be a migránst.

2018. okt. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
87%

Ha ez nekem is szól utolsó, mit vársz? Hogy majd leírom a nevét meg a lakcímüket?

Nem tudom milyen mosdatásról beszélsz, én abszolút érthetően leírtam, hogy minden nép közt vannak mindenféle emberek. A szövegértést meg általános iskolában kezdik el tanítani.

2018. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
82%

ma 10:36-os: ne foglalkozz a veszekedö "megmondóemberrel". aki ugyans sosem volt Németországban, de "mindent jobban tud", mint akik itt élnek, és csak provokálni akar. Ezért is "nyialtkoztatja ki", hogy aki nem a hözöngést támogató választ ír, az kamuzik.

Én igen régen élek itt, rengeteg helyen emgfordulok az országon belül és eddig egyetlen esetben sem találkoztam problémával, egy-két esetet hallottam (konkrétan, nem pedig a szomszéd nagynénje férjének az ismerösétöl), amikor történt valami probléma, de ott sem komoly dolog.

2018. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
87%
Együtt dolgoztam bevándorlókkal/menekültekkel, pontosan tudom, hogy mindenfélék vannak közöttük. Még 3-4 ember között is, nemhogy milliók között. Azzal nem tudok mit kezdeni, ha te gondolkozás nélkül elhiszed azt, amit a kormány mond. Mindig is érdekesnek tartottam, hogy míg Magyarországon alig van menekült, és csak a tv-ben látják őket, itt rettegnek tőlük, addig Németországban, ahol évtizedek óta él együtt rengeteg nemzetiség, elfogadóak és nyitottak.
2018. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
10%

Csak annyit mondok, hogy rendkívül ritka eset egyedül lévő nőt látni az utcán.

Este még férfikísérettel sem nagyon mehet nő ki az utcára, terekre meg pláne.

Még a taxihoz is kikíséri egy fiatal férfi.

2018. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!