Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban tényleg ellepik...

Németországban tényleg ellepik a bevándorlók az utcákat, és tényleg erőszakosak és csak a baj van velük?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik kint élnek. Tényleg ilyen rossz a helyzet? Csődbe viszik Németországot?

2018. okt. 5. 20:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Én Olaszországban dolgoztam, nem Németországban. Észak-Olaszország, a Garda-tó mellett, Peschiera del Garda, Parc Hotel.

A konyhán voltam, nagyon szép hotel, jófejek voltak nagyon az ott dolgozók, meg a vendégek is általában.

Magyar honlapja is van:

[link]

Angolul beszélek, és az ottaniakkal is angolul beszéltünk. Azért az olaszok között is általános tendencia, hogy kevésbé beszélnek idegen nyelveket, sokszor elkezdtek hozzám olaszul beszélni.:D

Jó kis kitalált sztori, mi? Biztos jó forgatókönyvíró lennék.

2018. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
13%

"Én Olaszországban dolgoztam"


Innentől kezdve nem tudom miről beszélsz.

2018. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
82%

Hányszor írod még le?

Azzal kezdtem, hogy Németországban csak ismerősök laknak, akikkel beszéltem erről, és az alapján írtam, amit írtam. Ettől teljesen független az, hogy én hol dolgoztam szintén bevándorlókkal/menekültekkel, ugyanis te csak azt kifogásoltad, hogy az összes bevándorló ugyanolyan (ergo nem csak a németországiakról van szó, ha nem sikerülne megérteni).

Innentől kezdve meg már nem érdekel a vergődésed, unalmas vagy már.

2018. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
84%

"Csak annyit mondok, hogy rendkívül ritka eset egyedül lévő nőt látni az utcán.


Este még férfikísérettel sem nagyon mehet nő ki az utcára, terekre meg pláne.


Még a taxihoz is kikíséri egy fiatal férfi."


Itt olyat nem látsz gyakorlatilag, hogy egy nöt bárki is kísér az utcán, símán mennek teljesen egyedül még este, sötétben is.

Én pl egy tanfolyamra járok, este 10-kor van vége és kb 1-1,5 km a vonatállomásig egy folyó parti ösvényen. MInden további nélkül járok arra, meg sok mást is látok, szóval csak hülyeségeket írsz, minden alap nélkül.


A taxihoz azért "szokás" kikísérni, mert régi udvariassági szabály, nem azért, mert szükség lenne a kíséretre!

2018. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
9%

"Én pl egy tanfolyamra járok"


Biztos.

Német mennyire megy?

2018. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
85%

"

"Én pl egy tanfolyamra járok"


Biztos.


Német mennyire megy?"


A német igen jól, most angolt tanulok (németröl!), a B2-es tanfolyamról van szó.

De nem értem, ennek mi köze a kérdéshez?????

2018. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
49%

"Itt olyat nem látsz gyakorlatilag, hogy egy nöt bárki is kísér az utcán, símán mennek teljesen egyedül még este, sötétben is."


Melyik városban laksz?

2018. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
82%

Remélem, nem várod el, hogy ezt leírjam.

De a héten voltam Münchenben, Nürnbergben, Régensburgban - meg több kisebb városban is, és mindenhol ezt tapasztaltam. Mellékesena nök többsége dolgozik, már csak ezért is lehetetlen, hogy mindig kisérgesse valaki...

2018. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
9%

"Remélem, nem várod el, hogy ezt leírjam."


Miért, mitől félsz, csak nem a muszlimoktól?

Bajorországban pont kifejezetten rossz a helyzet, mint mindenhol, ahol jelentős számban vannak bevándorlók.


" néger gyerek megtalál mindig vigyorogva az utcán, hogy Bibliát akar nekem eladni, de nem kell, mert nem vagyok vallásos, viszont nem tud megjegyezni és mindig bepróbálkozik, hogy Jézus mindenkit szeret és hasonlók."


Ezt egy Piedone filmből vetted? Te vagy a Bud Spencer?

2018. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
93%

"Remélem, nem várod el, hogy ezt leírjam."


Miért, mitől félsz, csak nem a muszlimoktól?"


NEM; nem a muszlimoktól, hanem nyilvános fórumon nem adok meg magamról privát adatokat, ez alapvetö szabály. Ezt neked is illene ismerni!


"Bajorországban pont kifejezetten rossz a helyzet, mint mindenhol, ahol jelentős számban vannak bevándorlók."


Ennek "ellenére" itt nem találkozom tényleges problémákkal, ezt csak a magyar oldalakról ismerem. Sajnálom (XD), hogy nem tudom megerösíteni a rémhírterjesztésedet, de tény az, hogy nagyon felfújják egyesek a témát ok nßelkül.


" néger gyerek megtalál mindig vigyorogva az utcán, hogy Bibliát akar nekem eladni, de nem kell, mert nem vagyok vallásos, viszont nem tud megjegyezni és mindig bepróbálkozik, hogy Jézus mindenkit szeret és hasonlók."


Ezt egy Piedone filmből vetted? Te vagy a Bud Spencer?"


Ezt meg egy másik válaszoló írta, töle kérdezd meg!

2018. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!