Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban tényleg ellepik...

Németországban tényleg ellepik a bevándorlók az utcákat, és tényleg erőszakosak és csak a baj van velük?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik kint élnek. Tényleg ilyen rossz a helyzet? Csődbe viszik Németországot?

2018. okt. 5. 20:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
11%

"nyilvános fórumon nem adok meg magamról privát adatokat, "


Ha már azokat a városokat leírtad, ahol jártál, akkor odaírhatnád azt is, hogy pl.: Ingolstadt környékén laksz, mondjuk Voburgban, ez sem lenne semmivel sem személyesebb, csak legfeljebb megkérdezhetne tőled valaki, hogyan néz ki a város és kiderülhetne, hogy soha, színét sem láttad, csak a fejedben léteznek a városnevek, mert már térképen láttad őket.

Így könnyű hazudozni, nyomatni a megnyugtató propagandát, a libsi nézeteket, de ha körbekapna fél tucat migráns, akkor biztosan szorulna a zabszem.

A Piedonos dolgot nyilván nem tőled kérdeztem, mert nem te írtad, vagy talán azt gondoltad, ha magyarázkodsz felőle?

Hm, nem tudom, érdemes e veled egyáltalán szóba elegyedni?

2018. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
86%

Na éppen az ilyen fanatikusok, mint te azok, akiktöl félni kell, akik képtelenek elfogadni, hogy nincs igazuk, betegesen ragaszkodnak a téveszméikhez, a propagandának hisznek, nem a valóságos tapasztalatoknak.

EZEK a tényleg veszélyes emberek, akik olyanok, mint te!

(És emellett még nem is tudják az egyes szavak jelentését vagy írásmódját - csak hözögnenek!)

2018. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 e-ditta válasza:

68%-os:

Igencsak gáz a viselkedésed.

1. Az ott élök válaszait nem akarod elhinni, egy kommentárban írsz két válaszra kifogásokat. Ez mindenkinek azt jelenti, hogy egy emberre gondolsz, és utána csodálkozol, ha ezt szóváteszik.

Ha két valakit akarsz egy kommentben megszólítani, akkor vagy a válasz számát, vagy az idöpontját, vagy/és a válaszoló %-át odaírm, hogy egyértelmü legyen.

2. Másrészt meg azzal, hogy itt írod a provokációkat, utána meg ha nem ért egyet veled olyan, aki jobban tudja, azt hazudnak minösíted, ez csak téged járat le.

3. Ha az elözö válaszoló, akibe folyamtosan belekötsz, írna is konkret várost, akkor az sem jelentene semmit, mert bármit meg tudsz nézni a neten, másrészt meg egy kicsit nagyobb városnak nem ismeri senki minden részletét.


Szóval jobb lenne, ha beletörödnél, hogy nincs igazad, oylasmiröl írsz, amiröl fogalmad sincs, csak csinálod a feszültséget.

2018. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
11%

86 óta járok ki vendégmunkásként Németországba, jelenleg itthon vagyok, de nem szűnt meg a munkaviszonyom, csak kivételes fizetés nélküli szabadságon vagyok, megyek vissza, ha az ügyeimet elintéztem.

Mindaz amit írtam, színigaz, de bárki meggyőződhet róla, hiszen ma már útlevél sem kell, felül a vonatra, vagy a repülőre és kimegy, körülnéz, láthatja a saját szemével, mi megy kint.

Otthon is lehetett látni 2015 ben, amikor özönlöttek az országon keresztül, ugyanolyanok, mint akkor, nem változtak egy cseppet sem, mert mitől változtak volna?

Arrogáns söpredék, akiktől mára minden tisztességes ember irtózik.

Nem láttad a Chemnitzi tüntetéseket?

2018. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
3%

Én is voltam kint, és elég katasztrófa volt a helyzet már 2 éve. Igaz, bűnözést nem láttam, viszont nagyon sok migráns csak teng leng, nem dolgozik.

Ami meg a legalja, hogy már mecsetet avatnak Kölnben.

2018. okt. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
76%

#35 De te ezt honnan tudod, hogy nem dolgoznak? Szabadidőben nem lehet tengleni? Vagy egyenként megkérdezted oket?

Amúgy kapaszkodj meg: Budapesten is van mecset.

2018. okt. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
77%
Az semmi, úgy hallottam, Egerben már van minaret is! Na még mit nem!
2018. okt. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Karoly Horvath ***** válasza:
51%

Európa oregedik és nem születik több gyermek mint ahányan már nem dolgoznak. Ha nem tetszik hogy túl sok a bevandorlo mindenki csináljon több gyereket akik 20 év múlva betolthetik a munkahelyeket mert ha nem az európai gazdaság nem fog növekedni és az EU meg Európa le fog maradni gazdaságilag olyan nagy hatalmakhoz képest mint az USA Oroszország vagy Kína. Bár azok a gyerekek 20ev múlva oldanak meg az emberhiany problémáját. Gyors megoldásnak jöhetnek a menekültek és a bevandorlok.

Ha nem tetszik lehet gyereket csinalni

2019. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!