Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az etiópok rosszabbul élnek...

Az etiópok rosszabbul élnek mint mi, mégis sokkal nagyobb a gyerekvállalási kedv. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2018. nov. 23. 17:14
1 2 3
 21/23 Meton ***** válasza:
Azt azért ne felejtsük el, hogy az etiópok is ugyanabban hisznek, mint mi, ugyanaz a vallásuk. Ők is keresztények, vagy éppen muzulmánok. Annyi a különbség, hogy ők komolyan is veszik azt, amiben hisznek. Ők úgy gondolják, hogy a szex nem szórakozás. Elfogadják, hogy nem szaporodhatnak korlátlanul, de ezt ők úgy oldják meg, hogy csak akkor szexelnek, ha gyereket akarnak. Nálunk is be kellene tiltani a fogamzásgátlást, valószínűleg sokkal jobb lenne a gyerekvállalási kedv. Sokminden átértékelődne. Nem kellene költséges családtámogatás, ami egyébként nem is éri el a célját.
2019. jan. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát ha betiltanák attól még én ugyanugy használnám ha ugy adódna. Amugy meg ne szülessen olyan családba gyerek ahol eszközként tekintenek rá. Én a magam részéről mindenkit buzdítok az ilyen atmoszférából való kitörésre.
2019. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%

Az "indiánjaink" munka nélkül is több purdét vállalnak, mejd az állam ,meg én eltartjuk. Több nemzedékre visszamenőleg nem volt egy tisztességes állásuk sem. Akár a viktornak. Ő az egyetemről egyből elkezdett politizálni. Ami meg NEM MUNKA! Az a választók megtévesztése, átverése.

Ment volna inkább gyöngyhalásznak betoncsizmában.

2019. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!