Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Törökország, Szíria, Szaúd-Ará...

Törökország, Szíria, Szaúd-Arábia, Irán között melyek a legdiktatórikusabbak?

Figyelt kérdés
Hol milyen a demokrácia helyzete?

2019. jan. 10. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
88%

"Na, hany raketa csapodott be? Amugy.. azt igye tudod, hogy a lakatlan teruletekre pottyano raketakat Izrael nem lovi le?"


Különböző források más más számokat írnak. Lényeg az hogy hogy a vaskupola csődöt mondott, amire az izraeli vezetés bepánikolt és tűzszünetet kért.



"De erdekes, hogy ennyirr bizonygatod a palesztinok civilekre valo tamadasait"


Elmondtam már ezen az oldalon a többi cionnáci haverodnak. A palesztinoknak nincs hadseregük. Nincs mivel megvédeni magukat, így rá vannak kényszerítve a terrorra. Ez nem helyes de nincs választásuk mert Izrael rákényszeríti őket. Izrael viszont szándékosan alkalmazz terrort, gyilkol tömegesen civileket.



"a hazilag barkacsolt raketakat a legnegezebb leszedni,"


Tényleg nagyon buta lehetsz ha ezt komolyan gondolod.


"Biztosan tudnanak technologiai erodemonstraciot nyujtani Sziriaban."


Mit keres Izrael Szíriában? Ebből is látszik hogy Izrael miatt nincs béke.



"Izraeli hadsereg kepessegei: legyen igazad. Ha nincs, es ez az elmelet terjed a muszlimok kozott mint 1967 tavaszan, akkor a kovetkezmenyei sulyosak lesznek."


A következmények akkor lesznek súlyosak amikor a cionnáci példaképeidet elítélik a bírásoson népirtásért.



"Ti maradtok lenn, mi maradunk fenn."


Ezt vicces egy zsidótól hallani. A történelem folyamán mindenki elvert titeket. 70 éve még marhavagonokba zártak azok akikre most azt hiszed a barátaid.



"Egyebkent a keresztenyeknek inkabb a muszlimokkal van tele a t*ke, nyilvan olyan keresztenyekkel beszelsz, akik szoba allnak muszlimokkal."


Izrael van az iszlámellenes propaganda mögött. Muszlimok ellen akarjátok úszítani a keresztényeket. De ezt is elmondtam már hogy ez buta húzás részetekről. Szerinted mennyi idő múlva fogják muszlimok után vagy mellett a zsidókat is utálni? Aki gyűlölködik, annak egy idő után mindegy hogy muszlim vagy zsidó, utáni fog mindenkit. Ez meg is történt nemrég. Pittsburghben egy fanatikus keresztény betört a zsinagógába és lelőtt 4-5 embert, mert a zsidókat azzal vádolta hogy muszlimokat akarnak telepíteni az usa-ba. Szóval a visszájára sült el a propagandátok.



"Eppen ugyanigy hamisitasnak gondoljak, mint ti vice versa. Egyik kutya, masik eb."


A legnagyobb hamisítók a zsidók. Össze vissza hasították a Tórát. Nem gondolod hogy Isten kiválaszt egy népet a többivel pedig nem törődik? Csak egy nagyon buta és nagyon rasszista ember gondolhatja így.



"Vegszokent kihangsulyozom: engem egy dolog zavar vepetek kapcsolatban. A primitivitas."


Elmondtam már de látom nem sikerült felfognod. Az iszlám egy vallás, nem egy nép és nem egy ország. Kb a világ minden népéből vannak muszlim vallásuak. Sok zsidó is áttért az iszlám hitre. Primitívek pedig ti vagytok. Az intelligencia több elemből áll. Szociális, érzelmi intelligenciátok ahogy mondtam egy náci SS katona szintjén van. Ha meg a palesztinokra érted hogy primitivek akkor arról csak is ti tehettek. Földig bombázzátok öket aztán azt mondod nézzétek milyen primitívek? Tipikus náci szöveg.


"A dinasztialis tudas hianya. Q tudase ami az anyatejbol jon. "


Ja igen, a zsidó felsőbbrendűség téveszméje :) Ha ennyire okosak vagytok, hogy lehet hogy 70 éve marhavagonokban vittek titeket a táborokba? Miért nem kerültétek el ha ennyi eszetek van?


"L3galabb 100 ev kell ennek a behozasahoz haboru nelkul es az iszlam hatterbe szoritasaval. Nem a sotet kozepkor"


Te élsz középkori felfogásban és a többi cionnáci haverod.

2019. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
76%

"a hazilag barkacsolt raketakat a legnegezebb leszedni,"



Tényleg nagyon buta lehetsz ha ezt komolyan gondolod."


Ez egyszerű tényközlés. Vagy virzaszto fejlett, vagy birzaszto primitiv raketakat a legnehezebb leszedni. Ezek a raketak csak pottyannak, a vaskupola is roppalyat szamol, ha belejuk kap a szel, 1 masodperc alatt szazmeterrel a szamitott utjuk mellett lesznek. Az ertelmi szintemet inkabb hagyjuk, foleg, hogy ha a majusi irani raketakat is egytol egyig lekapta Izrael.


Mint mondtad, tobbmilliard dollar. Tobbmilliard dollarbol ki lehet hozni a maximumot. Hogy a mocskos nepirtasra torekvo (atvettem a szlogeneteket) bandatok nem ol meg evente tobb ezer zsido civilt a raketaikkal, az ennek koszonheto.


En megertem, hogy kisebbsegi komplexusotok van a rakas elvesztett haborutok miatt, de ugyanazt mindjatok, amit a tobbezer eddig legyozott nemzet kivetel nelkul mondott a gyoztesekrol. Semmiben nem kulonboztok.


Nepirtas: a holocaust az nepirtas, csak napjainkban erte el holocaust elotti letszamat a zsidosag. A palesztinok helyzetet ehhez hasonlitani nemcsak pofatlan, de undorito. Hallottal mar a tortenetrol, ahol valaki azza valt, aminek mondjak oket? Ezesetben beloletek terrorista lesz, belolunk nepirto. Titeket fogunk irtani, es a vilag szemet huny, mert terroristak vagytok.

Nem kene meggondolatlanul cionnacizni, ahogyan en sem terroristaztalak le eddog teged... szerintem mindenki jobban fog jarni.



Mint mondtam, ha Europa es a nyugati vilag tovabb jobbosodik, az araboknak annyi lesz. Inkabb ezen kellene erolkodnotok, nem Izrael fikazasan.

2019. jan. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
76%

"Nem gondolod hogy Isten kiválaszt egy népet a többivel pedig nem törődik? Csak egy nagyon buta és nagyon rasszista ember gondolhatja így."


Csak egy nagyon buta es naiv ember hiheti el azt a sok marhasagot amik ezekbe a konyvekbe irva vannak.

Ideje lenne mar filozofiakent kezelni, nem tenykent.

Egyebkent eppen ugyanazt az irigyseget tapasztalom muszlim oldalrol, mint a keresztenyekerol is. Nem lehet jo hogy a szent konyveitekben egy masik nepcsoportrol is irnak, foleg ha a fele az o torteneteikre epul. Hibat kovetett el Jezus, meghozza hatalmasat, mikor letrehozta a keresztenyseget.

Media: semmit nem kell penzelnie a zsidoknak, a muszlimok szaporodnak, a keresztenyek nem, rakd ossze a folytatast a kritikus muszlim koncentracioig es a muszlim irtasig.

Mi nagyon sokat tudnank beszelni rola. Ha egy nepcsoport 5-10% koruli koncentraciot eler masik vallassal es varhatoan novekedik, egyre nagyobb befolyasa lesz (mert osszetart), a tobbseg elobb utobb neki megy. Kiveve, ha sokkal fejletlenebbek, lasd a ciganyok esete. Napszamosnak tartjak oket, de milyen mondatok repulnek a jobberek szájábol? Ez a mocskos emberi termeszet.


A muszlim utalatnak nem a zsidok, hanem a feher szupremacizmus az oka, es a felismeres hogy ezer ev utan eloszor nem a fehereke lesz a hatalom, ha ez igy megy tovabb.

Szerintem a VH3, ha lesz ilyen, nem nemzetallamok, hanem rasszok kozott lesz.


De ez spekulativ es elorehaladt az idoben.

2019. jan. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
76%

Izrael az izraeli arabokert tartozik felelosseggel. A palesztinokert semmivel sem. Hogy hogyan vivja a haboruit, ahhoz meg neked sincs semmi kozod mellesleg. Majd "Palesztina" kapitulal, ha ugy gondolja, nem megy nekik youfibe videokkal sem, amik tokeletesen megkutatjak h konkretam csaladok mernek a gyerekekkel az izraeli katonakhog menni pufolni oket, hatha elborul a katona agya es jol megveri a lanyt.

Ha olyan nepirtas lenne, odamenni sem mernenek. Nem igy reagal egy nepcsoport egy irtasra.

Es egy katona sem fogja hagyni, aki geppuskaval fegyvertelen nepet irt, hogy pufoljek es oamerazzak kozben. Ha Izraelnek vapaha vege pesz, az a zsido nep joindulatanak gyumolcse lesz, hogy nem volt gyomra kegtenni, amit 1948-ban a haverjaid akartak.

Az izraeli arabok pedig tovabbra is jol elvannak, tapasztalom nagysagrendileg fejlettebb viselkedesuket nap mint nap, ahogyan az egyetem tobb tanara is.

Jobban vannak, mint a magyar ciganyok. Tudod, mikor legutobb klinikan voltam tbc-seket mutattak, 6 TBC-sbol hany volt roma? 5.


Ugyhogy ezesetben halld meg ezt: irtjatok a ciganyokat. Elnyomasban tartjatok oket. Nacik vagytok. Egytol egyig.

2019. jan. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
76%

Varjal.

Lehagytam, hogy a magyar nepessegnek ITT az 5%-a roma etnikumu.

2019. jan. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
76%
Es a durva az egeszben, meg csak haborutok sem volt veluk.
2019. jan. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
76%

"Miért nem kerültétek el ha ennyi eszetek van?"

Ha a zsidók irányítják a médiát, az USA pedig ott van mögöttünk, huszonvalahány ország ország akaratán átgázolva Izrael létrejött, és létezik, fejlődik, annyira buták nem lehetünk. Döntsétek el, hogy hatalmasak vagyunk és úgy vertek az izraeliek rongyosra titeket sokadszorra, vagy valójából egy buta nemzet tette meg ugyanezt. Választhatsz..


"Folyamatosan elvertek titeket".

Ez sajnos így igaz. Azonban a választottságot semennyire nem zárja ki, amennyiben vallásos alapra helyezed a dolgokat. Isten sosem mondta, hogy nem fognak utálni minket, SŐT, figyelmeztetett rá, hogy fognak.

Azonban ez így gonosz megjegyzés. MINDEGYIK népcsoportot elkalapálta már sok másik, a németek rémlenek? Csak az elmúlt száz évben kétszer rongyosra verték őket. A magyarok mit mondjanak az elmúlt 500 éves teljesítményükre? Kvázi nem nyertek háborút fél millenium óta. Az arabokat és úgy amblock a muszlimokat meg sem említem, kb 150 éve beléjük törli a komplett nyugati paletta a lábát.


És igen, sokszor, nagyon sokszor elkalapáltak minket, de bárki, aki megtette, végül meghalt, a birodalom, ami megpróbálta pedig kivétel nélkül megsemmisült. A római birodalom elbukott. Babilont perzsia pusztította el. A harmadik birodalom diktárora fejbelőtte magát a feleségével, mert olyan tévképzetek gyötörték, hogy állati ketrecben fogják majd körbehurcolni megtekintésre. A csoda ez: a sok veszteség ellenére, MA IS létezik a zsidó nép és vallás. A sok próbálkozás ellenére SENKI sem tudott elpusztítani bennünket. Mert akárhányszor is vesztettünk (legyen x), a győzelmünk száma=x+1.

NEM fogunk elpusztulni, bárki is szeretné, soha.

Ha Izraelt valaha elpusztítjátok (és legyetek óvatosak, még mindig a zsidók kisebb része él ott), Isten óvjon benneteket. Mert a zsidó nép gyűlölete reflex szerűen megnőne, és minden akciót reakció követ. Egy kérdéses, ámbár a muszlim-kontra-keresztény világban abszolút nyugatinak számító ország, Izrael pusztulása öngyilkosság lenne a közel-kelet számára, és egy világháborút kiváltó tényező.

Adolf Eichmann történetét ki is hagyom. Dél-amerikából összeszedve, akasztófán találta magát, miután a népcsoport, amit megpróbált kiirtani, gyorsan országot alapított magának és megnyert pár háborút. Büszke vagyok erre a hihetetlen sikeres történelemre. És ha emiatt valaha miattatok akasztófán végzem, nos...lesz majd zsidó, aki a helyembe lép, és éppen miattam lesz sokkal eltökéltebb, mint ahogy mi vagyunk a két Adolf áldozatai miatt.

2019. jan. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
76%

Tehát akkor megkérdem, részletezzem-e ÉN, hogy mi várna az arabokra, ha neki mennének izraelnek, és izrael elpusztulna, és mi várna a zsidókra? A történelem eddigi ciklusai alapján.


Nem kérdezem, csak leírom. Hogy legalább 10 millió zsidó életben marad.

És ez a tízmillió zsidó bosszút áll. És az országok, amik felelősek Izrael bukásáért, azoknak annyi.


És hála égnek, ez az egész csak egy beteg, paranoid, és alapvetően nézve megvetendő, fantázián alapuló spekuláció, amit 3 napi folyamatos vizsgázás, 8 kávé és éjszakákon át tartó tanulás eredményezett a szív-és érrendszerre ható, illetve vegetatív idegrendszer működését befolyásoló szerekről... és semmi nem fog ezekből megtörténni, ugyanis a világ vezetői (hála égnek) nem én, és végképp nem TE vagyunk.

2019. jan. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
100%

45%-os alapos es helyes valaszaid vannak. Es raadasul meg humorod is van.

Remek!

2019. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:

"Ez egyszerű tényközlés. Vagy virzaszto fejlett, vagy birzaszto primitiv raketakat a legnehezebb leszedni."


Akkor a fegyvergyártóknak primitív rakétákat kell gyártaniuk :) FElesleges bajlódniuk hightech rakéták fejlesztésével bajlódniuk. Továbbra is fenntartom hogy nagyon buta vagy.



"Tobbmilliard dollarbol ki lehet hozni a maximumot. Hogy a mocskos nepirtasra torekvo (atvettem a szlogeneteket) bandatok nem ol meg evente tobb ezer zsido civilt a raketaikkal, az ennek koszonheto."


A te mocskos cionista bandád viszont többezer védtelen palesztint gyilkol le folyamatosan.



"En megertem, hogy kisebbsegi komplexusotok van a rakas elvesztett haborutok miatt, de ugyanazt mindjatok, amit a tobbezer eddig legyozott nemzet kivetel nelkul mondott a gyoztesekrol. Semmiben nem kulonboztok."


Kisebbségi komlexusa nálatok van mert mindenki elvert titeket. 70 éve majdnem kiirtották a zsidókat. Gondoltátok akkor innentől ti lesztek a nácik és ti irtotok ki másokat.



"Nepirtas: a holocaust az nepirtas, csak napjainkban erte el holocaust elotti letszamat a zsidosag. A palesztinok helyzetet ehhez hasonlitani nemcsak pofatlan, de undorito."


Attol még hogy nem öltetek meg annyi palesztint, mint ahány zsidó meghalt a II. világháborúban, még népirtás. Ugyanis a népirtásnál az számít mi az elkövető célja. Márpedig Izrael el akarja tüntetni a palesztinokat ahogy a náci népetek akarták eltüntetni a zsidókat. Szóval mocsok gyilkosok vagytok. A náciknál is aljasabbak, mert ti az arabokat ölitek akik a testvéreitek.



"Hallottal mar a tortenetrol, ahol valaki azza valt, aminek mondjak oket? Ezesetben beloletek terrorista lesz, belolunk nepirto."


Ti előbb váltatok népirtóvá így a palesztinok részéről ez egy válaszreakció. A gettóba zárt zsidók is fegyvert fogtak. Akkor ők is terroristák szerinted?



"Nem kene meggondolatlanul cionnacizni, ahogyan en sem terroristaztalak le eddog teged... szerintem mindenki jobban fog jarni."


Én nem vagyok terrorista, te viszont cionnáci vagy.



"Mint mondtam, ha Europa es a nyugati vilag tovabb jobbosodik, az araboknak annyi lesz. Inkabb ezen kellene erolkodnotok, nem Izrael fikazasan."


Ha a Nyugati világ tovább jobbosodik nem csak az araboknak lesz annyi hanem a zsidóknak is. Ezért mondtam hogy nagy butaság a zsidók részéről muszlimok ellen úszítani a keresztényeket. Ugyanis a keresztények a jelenlegi látszat ellenére utálják a zsidókat. A muszlimok után, vagy mellett titeket fognak hibáztatni mindenért. Igy kezdődött az 1930-as években is. A vége pedig tudod mi lett.

2019. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!