Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Törökország, Szíria, Szaúd-Ará...

Törökország, Szíria, Szaúd-Arábia, Irán között melyek a legdiktatórikusabbak?

Figyelt kérdés
Hol milyen a demokrácia helyzete?

2019. jan. 10. 23:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
Nem toroltettem a valaszodat, miota irtam most jottem fel eloszor. Egyszer sem toroltettem senki muszlim valaszat. Mert szerintem gázak es nekem jo ha itt vannak.
2019. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:

"Mind a kettő. Izraelben átlag 3 a termékenységi ráta jelenleg plusz a sok bevándorló. Akárhogy nézzük megtízszereződött a zsidó népesség is."


Caakhogy a tema nem a tizszerezodds miatt jott fol, hanem egy nepcsoport szaporodasa miatt. 2.1-es rata jell ahhoz h ne csokkenjen egy populacio. A harmas egyaltalan nem outstandingly high.

A palesztinoke volt 7 folotti is.

De ez felesleges, mondom, mert nem ez a lenyeg.

2019. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:

Nos, ha leloni a hataron azon nepcsoport tagjait, akik megszamlalhatatlan terrortamadast hajtottak letre az orszagodban, es egyertelmu es nyilt figyelmeztetes ellenere a hatarhoz mennek es megprobapnak atjutni, akkor Izrsel valoban terrorista.



Ui: kb 2 honapja atjutott egy palesztin. Elso dolog amit csinalt, hogy felgyujtott egy izrseli farmot.


Terroristak, egytol egyig. Barmit megtesznek, amit tudnak. Es barki, aki tamogatja oket, szinten terrorista.


Lehet, hogy spermaval elfoglaljatok azt a regiot, de akkor sem valik az iszlam a veke vallasava, es akkor is ugyanolyan primitiv oskovulet marad a palesztin atlag mentalitas.

Eppen ugyanugy kaptok ott ki eddig, mint barki mas. Semmi extra nem tortenik, csak megvertek titeket es sirtok a vilagnak. Lattunk mar ilyet, fogunk is.

2019. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
88%

"Nos, ha leloni a hataron azon nepcsoport tagjait, akik megszamlalhatatlan terrortamadast hajtottak letre az orszagodban, es egyertelmu es nyilt figyelmeztetes ellenere a hatarhoz mennek es megprobapnak atjutni, akkor Izrsel valoban terrorist"


A kerítésnél lelőtt emberek többsége fegyvertelen volt és esélyük sem volt átjutni. Egy civilizált ország sem nyitna tüzet. Ilyen esetben tömegoszlató eszközöket vetnek b mint vizágyú, könnygáz. Izrael viszont szándékosan nyitott tüzet. A halottakat fejbe lőtték ami azt jelenti Izrael célja a palesztinok megölése volt.



"Ui: kb 2 honapja atjutott egy palesztin. Elso dolog amit csinalt, hogy felgyujtott egy izrseli farmot."


Mikor izraeliek jönnek át Palesztin területre gyilkolni az nem gond szerinted?



"Terroristak, egytol egyig. Barmit megtesznek, amit tudnak. Es barki, aki tamogatja oket, szinten terrorista."


Izrael maga a terrorállam. A palesztinok csak rá vannak kényszerítve hogy fegyvert fogjanak, mint a gettóba zárt zsidók.



"Lehet, hogy spermaval elfoglaljatok azt a regiot, de akkor sem valik az iszlam a veke vallasava, es akkor is ugyanolyan primitiv oskovulet marad a palesztin atlag mentalitas."


A történelem bizonyítja hogy hazudsz. Muszlim irányítás alatt, a 600-as évektől az első világháború végéig keresztények, muszlimok és zsidók békében éltek egymás mellett. Ami pedig primitív az a te vallásod, mert azt mondja a zsidó nép felsőbbrendű mindenkinél. Szociális, érzelmi intelligencia terén pedig még a náci németeknél és lejjebb vagytok.



"Eppen ugyanugy kaptok ott ki eddig, mint barki mas. Semmi extra nem tortenik, csak megvertek titeket es sirtok a vilagnak. Lattunk mar ilyet, fogunk is."


Te majd akkor fogsz sírni ha az USA már nem támogat titeket és mentek a bíróságra mint a nácik.

2019. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
91%

45%-os,

kérlek hagyd már ezt az őrült muszlimot. Hiszen nem méltó hozzád!

2019. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:

Ezt a cikket véletlenül találtam ma. Szintén zsidó oldal és azt írja az albán muszlimok is megvédték a zsidókat a második világháború alatt.


[link]


Ez már a sokadik ilyen cikk és mind zsidó oldal, csak hogy ne mondhasd muszlim hazugság. Nyilván nem cionista zsidó oldal. Összességében a második világháború alatt muszlimok sok százezer zsidó életét mentették meg, te viszont úgy akarod beállítani mintha a muszlimok üldözték volna a zsidókat. Legalább aki végigolvassa, láthatja hogy ti cionnácik gátlástalanul hazudtok.

2019. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:

Azért Izraelt nem kell annyira védeni. Hiába kényes téma továbbra is, de akkor is kb. azért nem rúgta őket komolyabban fenéken az ENSZ, mert az USA instant megvétózza ezeket. Az évekkel ezelőtti török hajó elleni támadás miatti szankciókat, tárgyalásokat is csak az USA miatt úszták meg. Nem, továbbra se azért emlegeti ezt mindenki, mert antiszemita, palesztin párti, hanem ott az izraeliak nyíltan arra mentek, hogy öljenek, ezt támasztja alá, hogy fejre céloztak. Nemzetközileg meg mindenhol a kommandós képzés az, hogyha ártalmatlanítani akarod az embereket csak, akkor váll környékére célzol, fejre csak akkor, ha kiadták parancsba meg kell ölni a célpontokat.

Palesztinok se ártatlanok, de Izraelt se akarjuk már állandóan úgy beállítani, mintha ártatlan bárányok lennének. Már rég vége lenne a konfliktusoknak, hogyha változtatnának ők is a viselkedésükön.

2019. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:

"azért nem rúgta őket komolyabban fenéken az ENSZ, mert az USA instant megvétózza ezeket."


Es azert kellett megvetozni, mert van 20-30 orszag, ami instant bekuldte a vádakat, folyamatosan ugyanazok, ugyanazokat honaprol honapra.

Azert szerintem epp esszel belathato, hogy Izrael nem erdemel tobb buntit mint Eszak-Korea, Kina es Oroszorszag egyuttveve.

Szoval itt a baj az arányokkal van.

Hogy van egy országcsoport, egyseges ideologiaval es hatalmas szavazobazissal az ENSZ-en belul (ezt a temat vizsģalva), mert egy dologban, Izraellel kapcsolatban egyet ert.


Ha nem lennenek muszlim orszagok, kozel sem kene ennyi hatarozatot megvetozni, nem vagyok benne biztos, de talan egyet sem, ez kb olyan mintha folyton ugyanaz probalna veled kitolni.

Amikif a Hamaszt akartuk elitelni terrorszervezetkent, nem ment at az ENSZ-en, gy vagy ket szavazat kellett? Nagyin keves. Mert a muszkim orszagok kivetel nelkul NEM-mel szavaztak.

Azert sztem tulzas h Izrael ellen igy is halom hatarozat van, a Hamasz ellen egy sem. Indokuk ez volt: a hatarozat csak a Hamaszt iteli el, Izraelt nem.

Kosz! Az a tobb mint 70 amit ti elfogadtatok, mind csak Izraelt iteli el es a Hamaszt nem, akkor most lojjunk ongolt hogy a terroristat terroristanak nevezzetek? Elegáns, gerinces, mondhatom.

2019. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:

"Az a tobb mint 70 amit ti elfogadtatok, mind csak Izraelt iteli el"


Mi az hogy ti? Honnan tudod hogy a 65%-os pontosan ki? Ebből az "aki nincs velem az ellenem van" felfogásból is látszik hogy a cionista zsidók egyenlőek a nácikkal. Ők is ezt az elvet követték.

2019. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!