Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Néhany ellenzéki párt hangozta...

Néhany ellenzéki párt hangoztatya is hogy szerintük bekéne engedni a migránsokat, miért?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Fityesz párti! De szánalmas amit az ellenzék csinál...(gondolok itt a cirkuszra amit levágtak). Tényleg soros bérencek ahogyan azt megpróbálja a hatalom beállitani?Esetlegesen ha a kormány migránspárti lenne akkor ők forditva?(Hogy ezzel is a hatalommal szembe mehessenek).Sok mindenbe nem értek egyett a kormányal!De a migránskérdésbe igen!Ez valóban egy fontos téma...A balkáni országokbn él az egyik barátom, azt mongya ott a média inkább mással foglalkozik.De az emberek hajmeresztő amatőr felvételeket osztottak meg migrámsokról, hogy nőket vagy gyerekeket bántalmaznak.Az ottani médiába ezek nem kerülnek bele esetleg elvétve 1-2.Azért ott is van bővem szó a migrámsokrol!De amit csinálnak nem igazán.Igaz néhány ujságba benne vannak...

2019. jan. 11. 22:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
47%

Nem fogok a te kedvedért sok órányi anyagot átnézni, az pedig egész biztos, hogy egyik ellenzéki képviselő sem akarja lebontani a határon lévő kerítést (bár túl sokat nem ér).

Egyébként nem azért vagy hülye, mert nem egyezik a véleményünk (még a csapnivaló és olykor teljesen érthetetlen helyesírásod miatt sem), hanem mert benyaltad ezt az átlátszó fidesz propagandát.

2019. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Tessék: [link]

Nem érdekel hogy ez mi vagy ki! Nem ez az egyetlen amit hallottam!

2019. jan. 12. 12:02
 23/29 anonim ***** válasza:
Olyan ügyesen van vágva és manipulálva a felvétel, hogy nem derül ki, milyen kerítés állja útjukat. Remélem nem a mi házunk kerítését akarják lebontani. Mert akkor csak az nem törne be hozzánk, aki nem akar. Arra meg a biztosító egész biztos, hogy nem fizetne.
2019. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nincs manipulálva! [link] Tekerj 35:15-höz
2019. jan. 12. 12:32
 25/29 A kérdező kommentje:
Ja és ezt még nem is mondtam:
2019. jan. 12. 21:12
 26/29 A kérdező kommentje:
2019. jan. 12. 21:12
 27/29 anonim ***** válasza:

26# szóval a forrásod egy Ripost kaliberű pletykalap, amely minden forrás nélkül leközölt egy állítólag valós esetet. Persze bizonyíték nincs rá, és még szerző sincs oda írva.

Mindent értek, igazad volt. Hol lehet a Soros által kapott 10 millió eurót ( ennyit fizet a tüntetésekért nekem ) átutalni neked?

2019. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Az elözőkröl mi a véleményed?
2019. jan. 12. 23:55
 29/29 A kérdező kommentje:

Soros irányítya az eseményeket ez tény!De nem vagyok olyan bolond mint a többi,hogy azt mongyam mindenki Soros bérenc aki tüntet.Csak le alacsonyodtak az ellenzék szintyére akiket (Nem mind)Soros támogat...


Hát nem szépen beszélt ebben a videóban

a lány?: [link]

Tudod ő egyáltalán nem Soros bérenc!

2019. jan. 13. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!