Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mért tettek tönkre ennyire az...

Ezüstkutya kérdése:

Mért tettek tönkre ennyire az országot és a régiót?

Figyelt kérdés
Várom a véleményeket.

2019. febr. 28. 11:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2019. febr. 28. 11:31
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
A magyarok önmagukat tették tönkre.
2019. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Istenem megint a Trianonozás. Hány éve volt már? Annyi idő alatt vígan talpra kellett volna már állnia az országnak. Nem azért van pocsék élet itt, mert Trianon volt.
2019. febr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pontosan. Az olyan magyarok mint te vagy.
2019. febr. 28. 12:13
 5/17 A kérdező kommentje:

Ne istenem ezzel azt kérdezek meg amit akarok!

Inkább koccilj nem vagy képes válaszolni gyűlölet nélkül!


Gyökértelen

2019. febr. 28. 12:15
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Válaszolj: hány éve volt már Trianon? Fel kellene már nőni és nem mindent Trianonra fogni. Nem azért van pocsék életed, mert Trianon volt, hanem a szemedet is kilopják a mostani politikusok.
2019. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nekem nincs pocsék életem te szerencsétlen :D

Ha tudnád elszegyelned magad. Nem mint ha így nem lenne a magyarsággal mész szembe. Mert nem hagyod el az országot ha így gyűlölöd azt aki szereti?

2019. febr. 28. 12:24
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Mert szerinted, aki nem a Trianon miatt siránkozik 0-24 órában az nem szereti az országot? Ez aztán a logika.
2019. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szeretek vitatkozni normális keretek között, de az értelmetlenségnek nem látom értelmét. Miből gondolod, h én egyet értek azzal aki egy folytatábab ezzel van elfoglalva? Írtam ilyesmit? Fel tettem egy jérdést és kiváncsi vagyok a válaszokra, ennyi!


Te csak engem minősítesz hol ott egy kérdéshez szerintem mindenkinek joga van!

2019. febr. 28. 12:35
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Most magyarázhatod, hogy nem így van, csak elfelejtetted látható a felhasználóneved, így máshol lehet látni miket kommentelsz. Amikor olyanokat írsz, hogy azért volt Trianon, mert nem szerettek minket magyarokat, ma se szeretnek, stb. egyértelműen lejön, hogy te is olyan vagy, aki 0-24-ben Trianon miatt sír.
2019. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!