Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz lehet a párizsi migráns...

Igaz lehet a párizsi migráns története a doktornővel?

Figyelt kérdés

Tegnap a Bayer showban a műsorvezető mesélt egy történetet, aminek most lett meg az ítélete. A történet röviden : Egy migráns pár éve miután megerőszakolt és megölt brutálisan egy fehér francia orvos hölgyet, nevezetesen a szomszédját, mivel zsidó volt és ő nem szereti őket. Kidobta tette után az ablakon heves allah akbarozás közben, majd tette végeztével ahogyan azt a hazájában szokta békésen lefeküdt aludni. A járókelők hívták a rendőrséget, akik bevitték. Hosszas tárgyalás után most arra az időszakra amikor a bűncselekményt elkövette beszámíthatatlannak ítélték és börtön helyett egy szanatóriumra mehet pár hónapra, míg felgyógyul.


Mivel az összes politikai média ferdít időnként, oldaltól függetlenül, ezért nem tudom hogy mennyire igaz az eset. Szeretném megtudni az igazat, hogy valóban ez történt?

Olyan brutálisnak tartom a tettet, hogy nem tudom elkézelni hogy ne váltani ki médiafelületet nyugaton. Így lehetséges hogy a műsorvezető színezte volna ki a történetet vagy arra valami nem stimmel a demokrációval?


2019. ápr. 15. 14:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így megtörténhetett. A média inkább fordítva szokott ferdíteni, mosdatni szokta a bűnözőket és a migránsokat.
2020. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, a hír igaz.
2021. jan. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En hallottam a doktorno estet akkor is, amikor tortent. Eleg nagy sajtoja volt. A tett igaz.
2021. jan. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!