Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért pont a kereszténységet...

Miért pont a kereszténységet ítélik el?

Figyelt kérdés

Kevés olyan humanitárius vallás létezik mint a kereszténység. Az egész azon alapul hogy segítsünk a rászorulókon és mondjunk le a saját kényelmünkről, hogy ezáltal teljesen oda adhassuk magunknak istennek, és segítsünk embertársainkon. Más vallásokban, amelyek arról szólnak hogy az emberek saját magukat dicsőítsék, saját magukat helyezzék előtérbe ott csak átlépnek a földön fekvő szemvédőkön. Az újjászületésben hívők szerint biztosan nagy bűnt követett el előző életében, és most ezért szenved. Simán engedik szenvedni az embereket. Az egyre nagyobb teret hódító iszlámban pedig ez Allah akarata. Ők lemészárolják az embereket, mivel ellenségüknek tekintik őket Allah ellenségeinek. Ennél még kegyetlenebbül bánnak a nőkkel meg verik őket. Ez is Allah akarata. Még sem ők szenvednek, mégsem az ő templomaikat robbantsák fel.

A legüldözöttebb vallás a kereszténység, Nyugaton még is az keresztények templomait rombolják le, teljesen elhanyagolják őket. Franciaország egyik felbecsülhetetlen értéke is ezért gyulladt ki. Ezt úgy kezelték egyesek hogy felért egy megváltással, úgy is rengeteg jelentőséget tulajdonítottak neki az évszázadok során. Azt is ajánlották építsenek bele egy Iszlám templomot, a szegény meg gyilkolt iszlámok emlékére. Az ilyeneket nem zavarja hogy a legüldözöttebb vallás a kereszténység, és hogy keresztények ezreit mészárolják le pont ők. Mitől jobbak ők azoktól a terroristáktól, akik templomokat robbantanak? Miért jó gyilkosokat be engedni ezzel a bajt idehozni, és nem megoldani? Minket magyarokat kritizálnak, pedig mi oldjuk meg a problémát, és nem idehozzuk! Hungary Helps Program keretében remgeteg ottani emberen segítettünk. Templomokat építettünk újjá, és falvakat. Igen a náci Orbán segít a Szíriai keresztényeken. Ugye milyen idegengyűlölő? Nem ide hozza a bajt hanem ott segít ahol kell. Még sem mi kapjuk a megbecsülést, hanem azok akik terroristákat akarnak idehozni...



2019. jún. 5. 12:10
 21/92 anonim ***** válasza:
75%

A keresztény egyház vagyona felbecsülhetetlen. Egyik másik egyház sem birtokol annyi műkincset, és vagyont, mint ők. A keresztény egyház (nem túlzok) véget tudna vetni a mélyszegénységnek.


Ehelyett mit csinálnak? A vagyonukhoz képest jelentéktelen összegeket adnak különböző (főleg keresztény) szervezeteknek, és a híveket szólítják fel adakozásra, akik jórészt egyik fizetésnapról a másikra élnek.

Ne érts félre, az összes mai vallás szenny. Nem kivétel ez alól az iszlám vagy a judaizmus sem, de hogy a keresztények is mocskos, képmutató, kapzsi f...asszopók, akik rosszabb hellyé teszik a világot. És nyilván itt nem a 200 fős kis falu omladozó templomának papjairol beszélek hanem a Vatikánrol.

2019. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 A kérdező kommentje:

Te jó nagy koktél ittál az össze esküvés elméletekből. Pont az iszlám miatt van feszültség a közel keleten és rengeteg keresztényt ki irtanak. Egyébként nem szeretem amerikaiakat, mivel vajdasági magyar vagyok, és ők itt is bombáztak. Pedig nem önakaratunkból vittek el minket lőni a várost Boszniába. Azok akik ott vannak például Szíriába, azoknak pontosan azt tanítottak hogy a keresztények az ellenségeik. Rengeteg embert megöltek ez a videó is bizonyítja. [link] Az a baj hogy az iszlámnak több ága van, és sokan vannak akik az agresszív tanokat halgassák!


Sajnos már itt nálunk is teli vagyunk muszlimokkal, és látom hogy bánnak a nőkkel, és mennyire aggreszívabbak!

2019. jún. 5. 14:17
 23/92 A kérdező kommentje:
18-asnak írtam.
2019. jún. 5. 14:18
 24/92 Alain Delon ***** válasza:
75%
14: Fel volt (és még mindig fel van) állványozva! Épp felújítás alatt állt a kigyulladás idején! Te nagyon ködös vagy, ember! Még egyszer mondom: nőj fel szellemileg és ne a meséken filózzál. Ilyen vallás, olyan vallás, nyenyenye!
2019. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 A kérdező kommentje:
Igen épp felújítás alatt volt, fel volt állványozva és elvonták alóla a pénzt. Nagyon csekély mennyiségű pénzzel támogatták. Ezek a tények ha tetszik ha nem.
2019. jún. 5. 14:41
 26/92 anonim ***** válasza:
93%
Nézd kérdező, nem akarlak megbántani és nem akarom megkérdőjelezni az intelligenciádat, de látszik hogy halvány lila gőzöd sincs a világról, az iszlámról, de még a saját keresztény vallásodról sem sok. Azt javaslom olvas, tanulj, nézz utána mindennek és akkor talán jobban átlátod.
2019. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
31%
Én az összes vallást egyformán elìtélem. Az atiestàké a jövő.
2019. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 A kérdező kommentje:
Ha nem akarod megkérdőjelezni az intelligenciám, akkor ne tedd azt. De mivel megtetted, ez felhatalmaz engem is erre. Szerintem pontosan te vagy az akinek jobban utána kellene nézni a dolgoknak és nem egy álomvilágban élni.
2019. jún. 5. 15:19
 29/92 Alain Delon ***** válasza:
51%
25: Hát igen haver tudunk olyan országot a világban, ahol a kórházak vakolata több négyzetméteres részeken hiányzik, a személyzet nevetségesen alacsony fizetésen van tartva, a szükséges eszközök nagyrészt hiányoznak, de a templomok köszönik szépen, jól vannak. Az a fontos!
2019. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
Szerintem nem én élek álomvilágban hanem te mert közöd nincs a valósághoz. Ezzel pedig magadat járatod le és a keresztény vallást.
2019. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!