Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért pont a kereszténységet...

Miért pont a kereszténységet ítélik el?

Figyelt kérdés

Kevés olyan humanitárius vallás létezik mint a kereszténység. Az egész azon alapul hogy segítsünk a rászorulókon és mondjunk le a saját kényelmünkről, hogy ezáltal teljesen oda adhassuk magunknak istennek, és segítsünk embertársainkon. Más vallásokban, amelyek arról szólnak hogy az emberek saját magukat dicsőítsék, saját magukat helyezzék előtérbe ott csak átlépnek a földön fekvő szemvédőkön. Az újjászületésben hívők szerint biztosan nagy bűnt követett el előző életében, és most ezért szenved. Simán engedik szenvedni az embereket. Az egyre nagyobb teret hódító iszlámban pedig ez Allah akarata. Ők lemészárolják az embereket, mivel ellenségüknek tekintik őket Allah ellenségeinek. Ennél még kegyetlenebbül bánnak a nőkkel meg verik őket. Ez is Allah akarata. Még sem ők szenvednek, mégsem az ő templomaikat robbantsák fel.

A legüldözöttebb vallás a kereszténység, Nyugaton még is az keresztények templomait rombolják le, teljesen elhanyagolják őket. Franciaország egyik felbecsülhetetlen értéke is ezért gyulladt ki. Ezt úgy kezelték egyesek hogy felért egy megváltással, úgy is rengeteg jelentőséget tulajdonítottak neki az évszázadok során. Azt is ajánlották építsenek bele egy Iszlám templomot, a szegény meg gyilkolt iszlámok emlékére. Az ilyeneket nem zavarja hogy a legüldözöttebb vallás a kereszténység, és hogy keresztények ezreit mészárolják le pont ők. Mitől jobbak ők azoktól a terroristáktól, akik templomokat robbantanak? Miért jó gyilkosokat be engedni ezzel a bajt idehozni, és nem megoldani? Minket magyarokat kritizálnak, pedig mi oldjuk meg a problémát, és nem idehozzuk! Hungary Helps Program keretében remgeteg ottani emberen segítettünk. Templomokat építettünk újjá, és falvakat. Igen a náci Orbán segít a Szíriai keresztényeken. Ugye milyen idegengyűlölő? Nem ide hozza a bajt hanem ott segít ahol kell. Még sem mi kapjuk a megbecsülést, hanem azok akik terroristákat akarnak idehozni...



2019. jún. 5. 12:10
 41/92 anonim ***** válasza:
51%

"Elég sok időt töltöttem más vallások megfigyelésével és tanulmányozasával, tapasztalataimat pedig leírtam már a kérdésben."


Tanulmányozás és megfigyelés alatt azt érted hogy végignézted a szektád propagandafilmjét és az esti híradót?

2019. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 A kérdező kommentje:
Te egy összeesküvés-elméletben élsz?
2019. jún. 5. 16:07
 43/92 anonim ***** válasza:
51%
Nem, én a valóságban, te viszont egy álomvilágban.
2019. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 A kérdező kommentje:
Nem úgy látszik. :D
2019. jún. 5. 16:12
 45/92 anonim ***** válasza:
47%

"Minket magyarokat kritizálnak, pedig mi oldjuk meg a problémát,"


Engem még mindig érdekel, hogy Magyarország hogyan oldotta meg a terrorizmus problémàjàt.


"Elég sok időt töltöttem más vallások megfigyelésével és tanulmányozasával, tapasztalataimat pedig leírtam már a kérdésben."


Akkor mit ajánlasz, hol tudok utána nézni a dolgoknak amiről beszélsz.


"Érdekes hogy mindent a keresztényekre akarsz fogni, mikor pont a terroristák miatt van háború, miattuk retteg majdnem egész Európa."


Háborúk már jóval előbb voltak Európaban, mint a keresztények. A kereszténység semmit sem változtatott, háborúk ugyanúgy jöttek. Évszàzadokon át mészároltàk és még mindig mészároljàk egymàst a keresztények is.


A keresztény vallás semmivel sem különb a többinél.

2019. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 A kérdező kommentje:
A menekültek többsége nem a terrorizmus, hanem a szegénység és a rossz életviszonyok miatt jön. A magyar kormány ezeket segíti abban, hogy ne Európába jőjjenek, hanem ott marathassanak. De harcolnak például magyar katonák is a terroristák ellen.
2019. jún. 5. 18:19
 47/92 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon is küldönb leírtam már.
2019. jún. 5. 18:21
 48/92 Alain Delon ***** válasza:
68%
Na, ez a röhej, hogy különbek, mikor pl. Belfasban is egymást nyírják, mikor az egyik csapat keresztény felvonul.
2019. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 A kérdező kommentje:
Nem rájuk jellemző ez. Az jellemző főként amit leírtam.
2019. jún. 5. 19:34
 50/92 anonim ***** válasza:

"De harcolnak például magyar katonák is a terroristák ellen."


Hol is mikor vettek részt bevetésen, amikor ők támadták a terrorista állásokat?


"Egyébként nagyon is küldönb leírtam már."


Én ezt értem, de mivel azt is írtad, hogy sok időt foglalkoztál a témával ezért engem érdekelne, hogy hol, miket kellene olvasnom, néznem, hogy jobban elmerülhessek a témában?

2019. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!