Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinálna a DK és az MSZP,...

Mit csinálna a DK és az MSZP, hogyha Puzsér Róbert nyerné a főpolgármesteri választást?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szlovéniában működnének tovább.
2019. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Puzsinak semmi esélye, egy mindenkit hátba támadó, összeférhetetlen ember. Alkalmatlan teljesen.
2019. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Puzsér esélyei vetekednek Berkiével, fogalmam sincs, hogy ilyen abszurd helyezben mit tenne a DK és az MSZP.
2019. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Puzsér undorító, hogy mer ilyen helyzetben saját véleményt megfogalmazni? Kiábrándító fodeszbérenc!!!! Berki jó mert adja neki a pályán meg gazdag ergo jó ember nem nem cdöves mint a Puzsér, de Karácsony meg a legjobb, én Karácsony vagy Berkire fogok szavazni. Dk s vagyok, de naagyon menő a Berki.
2019. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2. Ez inkább Karácsonyra igaz.

Puzsér az egyetlen akinek tiszták a szándékai, a legszakmaibb programjai is neki van...

Ettőlmég persze lehet, hogy nincs sok esély a győzelmére, lehetséges hogy a társadalom jelenleg romlott egy ilyen főpolgármesterhez.


De amúgy kiváncsi vagyok hogy hol szerezted a jós képességedet. Megosztanád velem?

2019. júl. 27. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit...

Mi a fsznak kell mindig a DK-n és az MSZP-n lovagolnotok, fidesz ny4loncok??

Féltek Gyurcsánytól? :D

2019. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értenék hogy történhetett ilyen, választási csalást gyanítanának. Úgy ahogy 2018-ban is. De a legjobban Puzsér lenne meglepve.
2019. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!