Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszeseknek miért fáj, ha...

A Fideszeseknek miért fáj, ha valaki szereti a hazáját?

Figyelt kérdés
Az én hazám Európa (benne Magyarországgal), és európainak vallom magam. Ezért a Fideszesek rendszeresen hazaárulóznak, megvetnek. Miért fáj nekik, miért gyűlölik azt, aki szereti a hazáját?

2019. júl. 29. 20:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, mindezek mellett még rosszabb a helyzet, mint anno. A külömbség, hogy Orbán magának lop. Amúgy ha van egy demokratikus rendszer és únió, akkor nem kell félni a külföldi tőkésektől, valahogy Szlovákiát és Horvátországot már felénk húzták, de tudom, a magyar ezt nem tudja elképzelni.
2019. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

10# miért, csak az MSZP ( illetve most már a DK is Gyurcsánnyal ) ami Európa párti?

Én is úgy gondolom, hogy magyar vagyok és mégis európai. Ez ellenére rendszeresen megkapom hogy "libsi" vagyok, mert azt mondom: 10 millió magyar legyen bármennyire kitartó ( de egyébként széthúzó ), nem fog átütő sikereket elérni. Önmagában nem. Össze kell fogni azokkal, akik itt vannak, az európaiakkal.

Az Európai Unió mint állam a világ legnagyobb, legerősebb gazdasága lenne, második ( egyesek szerint csak harmadik ) katonai hatalma és közben a jólét szinonimája. Mindez anélkül hogy fel kéne adni magyarságunk.

Lásd Amerikában is: előbb vagy Texasi mint amerikai. Mégis amerikai vagy és hazafi. Nálunk miért ne működne? Ja igen. Mert libsi hazaáruló leszek... De más logikus oka nem nagyon van

2019. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!